Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka_walbrzych

Tabletki Green Magma też macie takie super efekty?

Polecane posty

Gość Marccin
Za mną 2 miesiące kuracji. Teraz moge juz wam cos powiedziec. Zaczalem od dwoch tabletek dziennie. Rano i w obiad. Butelka wody dziennie wpadała, posiłki regularne. Na początku trochę zabolał mnie brzuch, ale to chyba ze stresu :) Pod koniec drugiego tygodnia wyraznie poprawił się metabolizm, chodzilem do lazienki 1/2 razy dziennie. Wiecie, na ta grubsza sprawe. Tak ponoc musi byc. Wlosy, paznokcie i skora o ktorych pisza na stronie u mnie tylko troche sie poprawily. Co do wagi to jestem zadowolony. Jak zaczynalem to mialem 97kilo przy 175cm. Minelo dwa miesiace i waga spadla do 85kilo. Zeby to byl jakis super fekt to nie powiem, ale jest dobrze. Zapłacona kasa jakos sie zwraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Płock
Mąż mnie zaczął na rękach nosić wreszcie. Figura po Green magmie jest jak ta lala. Schudał 8 kilo po miesiącu, moze nieduzo ale tyle potrzebowała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisja
bubel niesamowity wybralam opakowanie i nic tylko z portfela ubylo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Gren
Ja polecam Green Magme, tą co jest na polski rynek wypuszczana. greenmagma.pl Stosuje od dwóch miesięcy, mam 9kilo mniej. Nie wiem czy na mężczyzn działa lepiej czy co, ale mąż ma prawie 11kg mniej. Tylko trzeba się odzywiac regularnie. Pytajcie o promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem kolejną osobą zrobioną w bambuko. Wcisnęli mi duże opakowanie Green Magmy (firmy Healthways) gdyż tylko przy takim mogę ubiegać się o zwrot w razie niepowodzenia kuracji i kazali zażywać przez 30 dni. Okres ten minął, nie schudłam ani deka, a kasy też nie oddali bo za późno odesłałam opakowanie. Zamiast zwrócić produkt w terminie 21 do 30 dni od daty zakupu ( nadmieniam, że kuracja jeszcze trwała) odesłałam go tydzień po jej zakończeniu. Oszuści i naciągacze!!!! Wcześniej nic konsultant o tym nie wspominał, a w przesyłce też żadnego regulaminu nie było. Cholerna ściema i złodziejstwo!!! UWAŻAJCIE !!!! KOSZTOWAŁO MNIE TO 237 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie czytasz regulaminów to co ty chcesz wymagac? Ludzie bądzmy powazni. Ja to nawet bym nie chciała aby mi ktos jakas umowe czy regulamin czytał bo bym fortune na kartę wydala. Jak u nich kupowalam na stronie to widzialam informacje o akceptacji regulaminu. Finał jest taki, że ciesze się z 9kilo mniej! Mija drugi miesiąc, a kolezanki nie wierzą własnym oczom. Green magma na prawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to wreszcie rewelacja. Ile ja juz sie nałykałem roznych wynalazków. Green Magmaa na mnie zadziałała, będę polecał Was dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam o Green Magma https://dobretabletki.pl/green-magma/ dokładnie tu i stwierdzam, że nawet się przekonałam do tego produktu, ale jak będzie w praktyce tego niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×