Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co zrobić w tej sytuacji z facetem????

Polecane posty

Gość gość

Jestem z nim 3 lata. Kocham go i wiem że on mnie również. Przez 4 miesiące mnie olewał i był chamski. To było dziwne bo nie jest typem faceta macho który się tak zachowuje. Jest zawsze opiekuńczy i ciepły. Przez te 4 mc mówił że potrzebuje czasu, że nie wie co jest między nami itp. Miesiąc temu zachorował poważnie i trafił do szpitala. Odwiedzałam go i się nim opiekowalam. Teraz wyszedł ze szpitala i nagle znowu jest taki jak przed tymi 4 mc. Nie wiem czy mu zaufac znowu czy go olac po tym jak się zachowywał przez te mc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jak go pytam dlaczego taki był przez 4 mc to on mowi że nie wie i nie umie tego wyłumaczyc. Jak pytam co się stało ze nagle się zmienil na lepsze to mówi ze niby zrozumiał jaka jestem przez to ze sie nim opiekowałam w szpitalu mimo tego jaki byl. W*****a mnie. O co chodzi mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mu o to, że znalazł naiwną, która łyka wszystko, co jej powie. spróbuj zostawić go samego, a wtedy przekonasz się, że nie wszystko złoto, co się świeci i jeszcze nieraz będzie miał okazji do tego by cie upokorzyć. takie gierki prowadzą faceci. opiekowałaś się jak zaniemógł, a potem, jesteś wolna. innymi słowy: Murzyn zrobił swoje Murzyn może odejść. olej go dziewczyno póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie olałam go i nie wiem czy dobrze zrobiłam ale skoro juz pierwsza osoba mi tak radzi tz ze to był dobry wybór. :) To że się nim opiekowałam w szpitalu nie znaczy że mnie wykorzystał. Własnie teraz chce zebysmy dalej kontynuowali związek ale ja się waham własnie przez jego zachowanie przez te 4 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś ty głupia i naiwna zostań z nim - to będzie ci srał na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wlasnie on nie jest taki. Zawsze to on sie mna opiekuje i sie stara. Przez 3 lata tak bylo i tylko na te 4 mc mu odwalilo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest taki bla bla bla, no to teraz jest taki bo mu się znudziłaś, przestało mu zależec itd, ale że jak widzę znalazł niezłą naiwniaczkę w Twojej osobie to sobie może dalej Ciebie olewać a jak będzie się nudził albo potrzebował pomocy to kiwnie paluszkiem i przybiegniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj , jezeli przez 3 lata było dobrze a ostatnie 4 miesiące przed jego choroba był inny to znaczy , ze miał oko na inna lub szykował sobie odwrót . W czasie choroby zobaczył ze nowa go olała to wrócił w te pędy do ciebie. Teraz masz dylemat zaufać czy olać ? Ja bym go obserwowała i nie wracała do tych 4 miesięcy ,poprostu trzymaj dystans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia i trzymaj go krótko na smyczy :D on miał fling ale juz mu przeszło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skok w bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie żeby mnie zdradzał tym bardziej że miał jeden incydent przez te mc ze laska pijana która odprowadzał do domu go pocałowała. Przyznał się więc mam nadzieje ze nic wiecej nie bylo... chociaz moze znowu chciał mnie w c***a zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×