Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjj

Córcia 2 lata chce spać z nami

Polecane posty

Gość gośćjj

Moja 2 letnia córka od niedawna wogóle nie chce spać w łóżeczku usypia na naszym łóżku i potem przenosimy ją do łóżeczka,w nocy się budzi i przychodzi do nas, gdy nie chcieliśmy jej wziąść do siebie to strasznie płacze i wybudza się na dobre a gdy ja bierzemy do siebie to zazwyczaj szybko zaraz zasypia. ale jest nam niewygodnie we 3, to jest kanapa , niezbyt szeroka. i wogóle kiedyś zasypiala sama w łóżeczku a teraz trzeba z nią leżeć na łóżku i czekać aż uśnie czy ktoś z was miał też tak? jakieś rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U biedactwa nie p*******ie sobie gołąbeczki nic z tym nie da rady zrobić moja kuzynka spała z mamą do 16 r.ż serio wszyscy z niej mieli ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja spała sama w łóżeczku i coś ok. przed 2 urodzinami jej się odmieniło i jest tak samo jak u Ciebie, koniec końców ma 2,5 roku i nic się nie zmieniło,mąż połączył córki łóżeczko z naszym łózkiem i o tyle mamy więcej miejsca,choć czasem i tak przełazi żeby spać koło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Jakim prawem 2 latka rzadzi wami i dyktuje wam warunki? To ty jesteś matka i to ty rozkładasz karty i rozdajesz zasady gry, nie 2 letnie dziecko. Nie możesz taka być ulegla , bo doczego to dojdzie jak dziecko będzie wami dyrygować. Ja bym sobie na to nie pozowlila , rodzic to rodzic, dzekco to dziecko. Nie zaciera się hierarchii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×