Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie macie okna w domu?

Polecane posty

Gość gość
Nie mam okien, ani drzwi, bo mieszkam w pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy producenci powinni się ze mną zgodzić, że 50% sukcesu i bezawaryjności okien to ich dobry montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym przede wszystkim zwrócił uwagę na to, kto montuje te okna i w jaki sposób. 50% sukcesu to dobry montaż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się chwilę zastanawiałam pomiędzy oknami PCV a drewnianymi, ostatecznie wybrałam piękne drewniane okna Sokółki w http://www.stoberg.pl/sokolka.php jestem zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo fajnie sprawdziły się okna pcv od firmy http://www.schwarz-firma.eu/ z mojej okolicy. Nie zapłaciłem jakoś z anie drogo, a jakośc mają po prostu świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoriusOn
My postawiliśmy na solidną polską markę Budvar. mamy od nich te drewniane dwuszybowe okna Lazio http://www.budvarcentrum.pl/produkt/okna-drewniane-z-drewna-lazio-92-producent-budvar-centrum Już wcześniej u nich też kupowaliśmy m.in. drzwi zewnętrzne. Mało że dobra firma, to mamy ich dosłownie pod domem, na legnickiej 62 zaraz przy kauflandzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie PETECKI FUTURE Design 86 MD od tej firmy www.okna-dsystem.com.pl bardzo polecam, solidne okna w dobrej cenie jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałam, nawet mój mąż był pod wielkim wrażeniem a zwykł tylko marudzić. Ogólnie to bardzo dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane. W łazience z szybą kamuflującą. U rodziców plastikowe skrzypią. Chociaz pcv może bym spróbowala ale te posłużà jeszcze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważałam, wspólnie z mężem, zakup okien PCV, ale po dłuższym zastanowieniu i poszukiwaniu ciekawych rozwiązań, które sprawdzą się na długie lata, a jednocześnie będą w rozsądnej cenie, zdecydowaliśmy się na rozwiązanie trochę mniej banalne. Wybraliśmy okna z systemem aluminiowym od http://www.waspal.pl. Materiał zdecydowanie trwalszy i z pewnością bardziej skuteczny niż w klasycznych oknach. Lubimy innowacyjne rozwiązania uważamy, że ten wybór to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak okna PCV. Długo wybieraliśmy odpowiedni model okien, ale zdecydowaliśmy się na takie, które i pod względem wizualnym i pod względem parametrów technicznych najbardziej nam przypadły do gustu. Okna od znanej firmy Drutex iglo light wąskimi profilami, dzięki którym wpada dużo światła do wnętrza domu. Rzeczywiście tak jest i z okien jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne okna od www.okna-dsystem.com.pl . Kupując nie sadziłam, ze tak bardzo trafie w cenę i jakość jednocześnie:) Do tego dodam, ze maja również świetne inne produkty, takie jak np. bramy garażowe, co tez przyszło mi przetestować. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam okna pcv od firmy Wesa ze Szczecina tu możecie sobie o nich poczytać http://www.wesa.pl/. Okienka naprawdę przyjemne, łatwe w użytkowaniu. Dobrze chronią przed hałasem oraz zimnem w zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
My mamy drewniane z http://www.oknostol.com.pl, są solidne, bardziej wytrzymałe i lepiej wyglądają. Wcześniej mieliśmy plastikowe i drewniane są zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Tor
Ja zdecydowałem się na okna firmy Euro Windows i była to bardzo dobra decyzja. Okna są trwałe i solidne, a w dodatku wcale nie dałem za nie dużo. W cenie był również montaż, więc niczym nie musiałem się przejmować. Jeśli ktoś byłby zainteresowany poczytaniem więcej na temat tych okien to zapraszam na http://eurowindows.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna z mężem kupowaliśmy u www.oknawroclaw.biz jeśli ktoś jeszcze nie dokonał wyboru gdzie kupić, tam powinien znaleźć coś idealnego dla siebie w dobrych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam te http://www.vidok.com/okna/energo-90#lines mąż wybierał, bardzo dobre mocne drewniane okna trzyszybowe, są energooszczędne, mamy małe dzieci w domu i chciałam coś naprawde dobrego, bardzo szczelne i lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam okna Aluplast od WND, które zakupiłem na www.oknoprim.com.pl . Jeden z najlepszych zakupów do naszego dopiero co wybudowanego domu. Polecam serdecznie, gdyż wykonane są z faktycznie wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirkor29
Co możecie polecić z dobrych okien PCV? Uw koniecznie poniżej 0,9 - interesują mnie tylko energooszczędne okna. W miarę mozliwości ruchomy słupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam drewniane, dom z roku 2000. wtedy było tak, że plastiki były bardzo drogie, a drewniane tanie. teraz jest na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirkor29
A mozna sobie z nich zamówić też duże szklenia takie na przykład do jadalni? Mam na myśli takie okna od ziemi z szerokimi skrzydłami. Nie wiem jakie są standardowe wymiary takich rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topoftheworld
Maksymalny wymiar okna winergetic premium z pakietem 4x glass to 1800x1500. Po bardziej szczegółowe dane musisz chyba jednak się zgłosić do salonu, jak masz jakiś w pobliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x ile jeszcze nawpierniczacie tu tych reklam? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, czlowiek chciałby doradzic komuś, a tu faktycznie tyle reklam.. Ja mam z drutexa pcv, w sumie osatatnio najwięcej o tych oknach się słyszy. Pewnie ze względu na cenę, no i funkcjonalność. Mi one pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk7
Nie mam pytań - facet narzeka na reklamy, po czym pakuje tu swoją bez żenady :D Naprawdę brak słów czasami. Faktycznie reklam jest tu trochę, ale z drugiej strony zdarzają się też sensowne rozmowy, które moga się przydać nie tylko ich uczestnikom. Ja na przykład wcześniej nie wiedziałem o tym, że jedne z wymienionych okien mają ruchomy słupek. A to na przykład dość interesujące. Może się komuś przydać. Tak samo jak maksymalne wymiary itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaSZary
Specjalistyczna wiedzę warto nabywać nie tylko na forum, ale też w branżowych portalach. Dwa lata temu jak wymieniałem okna też nic o nich nie wiedziałem i starałem się uzyskać jak najwięcej informacji od różnych użytkowników. Ale też na przykłąd pomogły mi wszelakie rankingi producentów okien itp. Na przykład Pro Quality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutjan
Nie wiem na ile rzetelne są te zestawienia, trudno stwierdzić tak naprawdę. Chociaż o tych firmach, które są w najlepszej trójce faktycznie nie słyszałem zbyt wielu negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam jest aktualnie na szczycie? Zdaje się że ponawiają badania co roku? Ostatnio jak sprawdzałem to pierwsze miejsce zajmował Vetrex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×