Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Które przedszkole w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość

Które przedszkole możecie polecić w Warszawie? Mój synek od września idzie do przedszkola i szukam jakiegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche glupie pytanie, bo jak moeszkasz na ursynowie to do dobrego bedziesz wozic na tarchomin? Moze napisz dzielnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zielonej Białołęce Słoneczny domek.... Moje tam chodzą.... Super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchatek na Pełczyńskiego. nawet moje dziecko je chwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę Ci polecić bardzo dobre przedszkole niepubliczne, znajdujące się na warszawskiej Białołęce - http://www.przedszkolekonradek.pl/. Moje dzieci tam uczęszczały. Tamtejszy personel jest odpowiednio wykwalifikowany, stosuje ciekawe metody pracy z dziećmi i jest też niezwykle troskliwy. Panuje tam taka przyjazna dla dzieciaków atmosfera. Pamiętam, że bardzo podobało mi się też, że to przedszkole ma własną, domową kuchnię. Byłam całkowicie spokojna o dzieci, kiedy przebywały w tej placówce. Szczerze Ci ją polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolllka
Jeśli chodzi o Białołękę to polecam Krasnoludki na Nowodworskiej - to nasze przedszkole i na kolejny rok zostajemy, mimo, że córa się do państwówki dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie 3 latka Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola Psychola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zdecydowaliśmy na dowożenie córki do Piaseczna, nie jest daleko a mamy super placówke - http://www.alaikot.pl/ Bardzo fajny budynek, zadbany, super kadra, fajne zajęcia dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta calodobowa przechowalnia dla niemowlat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduj sie do TWOREK . Całodobowa opieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tequesta. Miedzynarodowe, bardzo dobre przedszkole, rozwijające umiejętności dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się zapisać moje dziecko do niepublicznego przedszkola www.niezapominajka.net.pl Przedszkole to znajduje się przy ulicy Wołodyjowskiego 36A. Polecam wam zapoznać się z jego ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym prywatnym przedszkolem na terenie Warszawy jest przedszkole-promyk.pl Moje dziecko tam chodziło i wiem że można im w pełni zaufać. Osobom tam pracującym przede wszystkim zależy na dobru dzieci. Znajdziecie tam też całkiem niezły żłobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mokotowie na Rostafińskich w ostatnim czasie został otwarty campus Thames British school - placówka anglojęzyczna dla maluchów od 2,5 roku życia do 12 roku życia:

https://thamesbritishschool.pl/campus/mokotow-campus/

Więcej informacji na stronie.

Corka obecnie chodzi do szkoły podstawowej tej placówki, aczkolwiek w innej dzielnicy. Obecnie mieszkam na Mokotowie bo się przeprowadziliśmy ale postanowiłam nie zmineiac jej szkoły z uwagi na kolegów. I tak został jej rok do przejścia do liceum i na jakieś 99% będzie kontynuować naukę w Thames ( Thames oferuje naukę od przedszkla do ukończenia liceum). Planuje zdawać maturę miedzynarodową. Nauka w szkole jest na najwyższym poziomie. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×