Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce do pracy

Polecane posty

Gość gość

Mój synek ma już 2 latka i bardzo bym chciała już iść do pracy , mam dość siedzenia w domu, kocham synka ale nieźle daje mi w kość, jest bardzo absorbujący i mega *****iwy, Ale niestety pracę w której pracowałam przed ciążą straciłam, miałam umowę na czas określony do dnia porodu, bardzo ciężko mi znaleźć nowa pracę, wysyłam ogłoszenia chodze na rozmowy i nic z tego nie wynika, a jeszcze często pytają czy mam dzieci , jak mówię ile ma lat moje dziecko to od razu mówia że a bo choroby i częste zwolnienia na dziecko będą Masakra . mam dość tej rutyny , chcę do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś. jak was stać to siedziałes w domu. jak pójdziesz do roboty to dopiero w d**e dostaniesz. z********ac będziesz na 2 etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego na dwa etaty , nie rozumiem , jak oboje będziemy pracować to będziemy się dzielić obowiązkami, to że ty harujesz na 2 etaty bo masz męża lenia nie znaczy że kazdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukasz na umowe czy na czarno? ja poszłam na czarno bo nikt mnie nie chciał zatrudnic gdy słyszał o trzylatku,trzy lata pracowałam na czarno,a pozniej przeszłam na 1/2 etatu z resztą dopłacaną pod stołem. Jednak są prace których nie można wykonywać na czarno czy zlecenie. U nas nie było strasznego problemu z kasa ,chciałam tak jak autorka -do ludzi ,a nie tylko kupku,kaszki,kremy i obiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma racje. To będzie praca na dwa etaty nawet jeśli mąż Ci pomaga. Opieka nad dzieckiem i ogarnianie domu inaczej się rozkłada kiedy nie pracujesz a inaczej kiedy robisz wszystko po pracy. Mąż leń nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś naiwna że wierzysz w to że mąż bedzie dzielił obowiązki z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś cię pyta ma rozmowie to mów ze poświęciłaś dwa lata i jesteś już gotowa podjąć pracę jesteś przygotowana na nagle sytuacje ze masz pomoc męża bo chyba nie zamierzasz chodzić na zwolnienia od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się z mężem dzielimy pół na pół a i tak czuję się jak na 2 etatach. Rwałam się do pracy tuż po macierzyńskim a teraz żałuję. Na macierzyńskim był raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×