Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość

mam 45 lat, czy to nie za późno żeby zrobić prawo jazdy? na pewno będzie mi o wiele trudniej niż kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak, bo pamięć już nie ta sama, ale jak wybierzesz dobrą szkołe to nauka bedzie samą przyjemnością :) w Krk polecam szkołę Orzeł, jedna z najstarszych w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty, śmiało się zapisuj na kurs, tylko do jakiejś dobrej, sprawdzonej szkoły. Polecam Ci www.manewr.com.pl. ja właśnie teraz tam uczę się jeździć i jestem bardzo zadowolona. Instruktorzy są naprawdę doświadczeni, spokojnie mi wszystko tłumaczą, mają po prostu super podejście, dzięki nim praktycznie w ogóle się nie stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać dobrej szkoły i cierpliwych kursantów (np. http://www.alien.szczecin.pl/). To wtedy na pewno podejdą do Ciebie profesjonalnie. Moim zdaniem to nie ma zanaczenia w jakim wieku sie robi prawko, trzeba trafić po prostu na dobrego nauczyciela i można nauczyć się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha, ja mam 57 i robie prawo jazdy i dobrze mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad jestes? Ja mieszkam w gdansku i robie prawko na kat. B a mam 40 lat :) i sie tego nie wstydze :) wczesniej jakos mnie nie ciagnelo do jazdy za kolkiem, a teraz postawilem sobie za cel zdanie prawka i ta dam- idzie mi calkiem niezle :) a moj instruktor jest przemily i mowi, ze ma wielu kursantow w srednim wieku :) robię w szkole OES- super atmosfera i profesjonalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×