Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla dziewczyny w jakim wieku możliwy jest do zaakceptowania 35latek?

Polecane posty

Gość gość
facet po 30 jest bardziej atrakcyjny dla 20 latki niż jej rówieśnik. Cieszę się z tego bo za 6 lat będę 30 latkiem i będę spotykał się z 20 latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy będziesz bardziej atrakcyjny to zależy od Ciebie. Myślę, że bezrobotny 24-latek jest bardziej atrakcyjny od bezrobotnego 30-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to p********e jest być kobietą, gdyż największym wyznacznikiem atrakcyjności kobiet jest wygląd i wiek. Nawet jeżeli kobieta robi karierę to na rynku matrymonialnym jej wartość właściwie nie wzrasta. Facet ma chociaż ze swojej pozycji zawodowej jakieś profity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, czemu autorze pytasz, ale wierz mi, że to pytanie bez sensu. Gdy w grę nie wchodzą uczucia, pieniądze, prestiż i parę innych przyziemnych tematów, każda w okolicy 20-25 będzie uważała Cię za "star***a", a dla 50-latki będziesz w sam raz :) To nie wiek i płeć zbliżają ludzi, tylko uczucia. Ja uważam, że związek młodej dziewczyny nawet takiej 18-20 lat może jej wyjśc tylko na zdrowie z dojrzałym mężczyzną, który już się wyszalał i chce się ustabilizowac, będzie potrafił docenic młodośc i urodę swojej dziewczyny, ma środki żeby się zaopiekowac nią samą oraz możę wspólnymi dziecmi. Taki mężczyzna to także stabilizacja i oparcie, dojrzałośc i odpowiedzialnośc, o której tak marzą kobiety, a niestety rzadko to otrzymują, bo wiążą się z nieodpowiednimi, przepraszam za wyrażenie - doopkami :). Jeżeli Wasz związek będzie oparty na MIŁOŚCI, a nie na tym, że ona ma fajne cycki i tyłek, a ty jacht, kasę i mnóstwo obowiązków, co będą Cię trzymały zawsze z dala od domu, to macie wszelkie szanse na szczęście. Ja dawno temu zaakceptowałam znacznie starszego od Ciebie będąc świeżo po szkole i jestem z nim do dzisiaj, kocha mnie i wszyskto dla mnie zrobi - nie zrobiłam tego dla pieniędzy, bo nie mam ich do dzisiaj ;) ,ale takiego oddania od mężczyzny życzę każdej kobiecie. x wybieraj sercem, a wiek nie będzie miał żadnego znaczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:09 Ale widac ze z deklem cos nie tak poszlo wyjatek nie stanowi reguly to jest prog tolerancji a ty sie zalapalas wiec sie ciesz to tak samo jak w tv mozna zobaczyc matke ktotej grozi dziecko z zespolem downa ona sie decyduje na porod rodzi dziecko okazuje sie normalne i teraz ona mysli ze kazda taka prognoza zakonczy siew ten sam sposob co jest nie prawda bo dalej 19/20 dzieci urodzi sie z z.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlos siwieje? Szpakowatosc zawsze byla i bedzie pozytywna cecha dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30lat dla faceta to zlota era bo moze miec i mlode 20latki irowiesniczki istarsze moze wszystko nie musi nic a kobieta po 27 roku zycia spada ze swoja atrakcyjnoscia rok za rokiem moze byc juz tylko gorsza z wygladu i coraz bardziej pomarszczona facetom zmarszki dodaja uroku zrobili tysiace filmow gdzie nastolatki sa zafascynowane romansem ze starszym facetem ktory zna sie na seksie wie gdzire nacisnac i kiedy a nie tylko rypie jak kawal drewna ... ma prestiz pieniadze a mlody to jest dobry dla 17latek ktore nie mysla o tym zeby mial jakis status szacunek osiagniecinajwazniejszezeby byl sliczny i kochal ja najbardziej na swiecie:D dlatego nas starszych facetow takkreca malolaty bo sa mlode jedrne fikusne sprezyste gibkie noi kochaja calym sercem czylo maja to co wy zatracacie z wiekiem nie be powodu mowi sie ze faceci sa jakdzieci bo my ciagle to w sobie mamy mimo uplywu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszeeee, ale bzdury powyzej Kobieta jak jest ladna jest piekna w wieku 30 czy 35 lat. 30 lat to w ogole njlepszy wiek dla kobiety! A autor widocznie jest niedojrzaly, wiec szuka malolat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy pod jakim względem najlepszy. Pod względem atrakcyjności na rynku matrymonialnym zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
Mam 25 lat i nie pogardziłabym takim 35 latkiem mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wzgledem matrymonialnym jak najbardziej, 30-stka to super laska jako kobieta i potencjalna partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się pocieszajcie.Tez tak mialam dopoki nie zobaczylam ostatnio spedu gimnazjalistek i licealistek.Wpadlam w dola nie wiem gdzie wy widzicie te wszystkie spasione muflony o kotrych piszecie. Ja widzialam wszystkie szuple z ladnymi gestymi zadbanymi wlosami , nogi bez cellulitu (zadna nie miala!) , wiekszosc proste biale zeby , fajne ciuchy i plasie brzuchy . Zalamalam sie totalnie a lato za pasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.41 ja mieszkam koło gimbazy i około 80-90% to totalne pokemony, nawet starsi koledzy ze studiów tak ich nazywają, więc chyba coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazywasz próchnem faceta 35 - letniego to jak nazwać kobietę 40+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna jest jak dobre wino: im starszy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, ja mam 27 lat i dla mnie 35 latek jest po prostu za stary... umawiam sie z rowiesnikami i starszymi o max 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem tej fascynacji młodych dziewczyn starszymi, zawsze podobało mi się mężczyźni do 3/4 lat starsi, Zmarszczki dodają uroku? Brednie, jedynie co robią to postarzają. Mam 26l (wyglądam na 16/17) i jakoś nie wyobrażam sobie bycia z 35-latkiem nawet jeśli wyglądałabym na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 26 wyglądam na 16... biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu biedactwo? Ja tam się ciesze :) mi to odpowiada, tylko mój facet czuł się na początku trochę niezręcznie bo gdy się poznaliśmy on miał 20 a ja 19 lat i wyglądałam na 14 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Twoich wypowiedziach rodzi się u mnie domniemanie , że jesteś lekko upośledzona umysłowo. Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak uważasz? Bo ciesze się z tego ze młodziej wyglądam? :) owszem ciesze się, przeszkadzało mi to tylko gdy miałam 18/19/20 l gdy wyglądałam na 13/14l ale teraz mi to nie przeszkadza :) Nie rozumiem ludzi którzy uważają innych za dziwnych bo lubią to ze wyglądają młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę 35-latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:57 a Ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają dzieci do dojrzałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... ja mam 26 lat, mój partner 38.... w stałym związku od 7 lat.... I nie zamieniła bym się za żadne skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×