Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fitgirl26

Zakup odżywki do rzęs Nanolash

Polecane posty

Hej, szukam kogoś (1 lub 2 dziewczyn*), która chciałaby kupić ze mną odżywkę do rzęs Nanolash. Cena 1 opakowania to 159zł, a cena przy zakupie 2 opakowań na raz to 139.5zł, a przy zakupie 3 : 129,7zł. Podaję Wam stronę, na której składałabym zamówienie: http://nanolash.pl/ 159zł to dla mnie dość dużo jak na odżywkę, której jeszcze nie znam. Ale może znajdę tu kogoś kto jej z powodzeniem używa i chętnie skusi się na taką ofertę ;) Interesują mnie osoby z Katowic. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to piszcie to podam wtedy adres mailowy i jakoś się dogadamy. * oczywiście jeśli jakiś facet też chce się skusić to proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, kup sobie lepiej zwykły olejek rycynowy w aptece. Tez jest na naturalnych składnikach, stosowany od wieków p[przez babcie i prababcie, potwierdzona skutecznosc i kosztuje niewiele, w przeciwieństwie do tego badziewia. Na stronie masz tylko,że to naturalne składniki- kochana, natura też może uczulac, nie wiesz , co to, a prawdopopdobnie to jakieś śwuiństwo, za które każa ci tyle bulić. nie szkoda ci kasy? przestań malować rzęsy na okrągło, to ci same sie odbudują po pewnym czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za żałosna kryptoreklama! już nie macie gdzie tego czegoś reklamować? ciekawe, co to za " naturalne składniki" pewnie silikon i inne świństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd od razu takie oburzenie ?? ;) Po pierwsze używałam już oleju rycynowego i nie widziałam widocznych zmian. A co do samej odżywki to jestem świadoma tego, że pewnie nie są to żadne naturalne składniki, ale czytałam dużo dobrych opinii na jej temat i postanowiłam, że spróbuję. A poza tym widzę, że już nic nie można napisać na forum, żeby od razu nie zostać posądzonym o kryptoreklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup 3 od razu a dwie sprzedaj potem na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo to jest, kobieto! Już sam regulamin jest niezgodny z polskim prawem. Pewnie kolejne "cudo" naciągacza Kaszubskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłabym chętną :) Proszę o meila kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wCz
Hej. a może są jakieś chętne dziewczyny z Łodzi na kupienie tej odzywki na współkę :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam. Na efekty trzeba trochę poczekać ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×