Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bellusia

Zbiórka na laktator~ ważne...

Polecane posty

Gość Bellusia

5 miesięcy temu urodziłam synka. Pech chciał, ze długo nie miałam pokarmu, walczyłam jak lew pobudzajac piersi "na sucho ", aż w 5 dobie pojawiło się mleko.. Antoś nie ułatwił mi zadania bo od pi erwszej chwili po porodzie nie chwycil się piersi... mimo wielu wylanych łez, doradców laktacyjnych nie udało się go nauczyć jeść z piersi... jednak aby ofiarować mu to co najlepsze postanowiłam karmić go swoim pokarmem, który podaje mu z butelki. Pokarm ściągam 9x dobę po 30 minut. Nie sądziłam, że znajdę się w takiej sytuacji.. Mój laktator Medela Swing przestaje działać, a właściwie już przestał..Czasem po walce udaje się go uruchomić, działa minutę- dwie i pada.. prawdopodobnie to silniczek, a niestety nie mam gwarancji bo ten Jak i poprzedni laktator zostały zakupione używane. Niestety obecnie znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i nie stać mnie na kolejny sprzęt, a chciałabym móc dalej karmić synka. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć i mnie wesprzeć będzie mi miło, liczy się każda zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję w imieniu swoim i synka! Nr konta : 73 2490 1044 0000 4200 7113 3181 T-Mobile konto (Alior) Syn ma skaze bialkową, także mój pokarm jest dla niego najlepsZy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahahhaha jaka beka a ja zbieram na nowego iphona liczy się każda złotówka, kto się dorzuci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś jedna laska chciała wymienić jakieś 10-letnie stare szpilki na laktator właśnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zebrzesz o kase a nie jakiś laktator jak komuś jest niepotrzebny juz.... oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×