Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ja w sobie mam, że

Polecane posty

Gość gość

zabrzmi to nieskromnie,ale co ja mam w sobie, ze wszyscy mnie podrywają? Gdy mam wk*****oną minę typu "odejdź i to już, nie lubie cie, nie chce twojego towarzystwa" rzadko kto zagada, czasami ktoś pyta, czemu jestem smutna czy wkurzona ale generalnie olewka. Gdy czuje sie normalnie (a jestem cichą osobą) dużo osób jest dla mnie niewiadomo dlaczego miłych, czasami też kobiety, ale zazwyczaj faceci. Niektorzy sa zwyczajnie mili,inni mnie podrywają. Mam bezposredni kontakt z ludzmi przez caly czas i stale poznaję nowych. Zastanawia mnie też ta skrajność, podrywają mnie wszyscy, z różnych klas społecznych (w sumie to jeszcze mogę przełknac) ale najgorsze chyba jest to, ze oprócz przeciętnych i przystojnych facetów też najgorsze pasztety-sorry- są na tyle śmiałe, ze mówią mi to wprost, podrywają,ja rozumiem mozna sie podobac ale tez trzeba wyczuc czy ma sie szanse u kogos. Dzieki temu zastanawiam się właśnie, dlaczego podobam się facetom, czy to faktyczne pożądanie czy coś innego. Nie wiem. Może jestem otwarta ale nawet o tym nie wiem,bo już kilka razy to usłyszałam? Na ulicy to samo, idę i w ciągu dnia (tzn. zazwyczaj jestem okolo 1h dziennie, sporadycznie max 3 ) mam kilka zaczepek, od różnych facetów, Polakow i obcokrajowców. Zaczepiaja mnie tez hiszpanie, arabowie,anglicy,niemcy...itd. Nie jestem blondynka. Jestem brunetka w dodatku mam ciemna karnacje i jasne oczy. Takie niewiadomo co. Nie uwazam sie za ladna. A czesto slysze komentarze typu bella :D haha Niektorzy sie wysilaja i normalnie kulturalnie zagaduja, co mnie trochę dziwi. Dzis sie zdarzylo ze jacys mlodzi faceci szli naprzeciwko,usmiechali sie, za chwile jeden dotknal mnie w ramie i krzykneli 'siema!' Skad ta smialosc w stosunku do mnie? Zeby byla jasnosc, rzadko zagadują pijani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu,nie skrajność, źle to ujełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemna karnacja, ciemne włosy i jasne oczy, dziewczyno to nie jest typowe.....być może nie zdajesz sobie sprawy ze swojej urody. Skoro jesteś otwarta na ludzi , to ich przyciagasz, do osób otwartych kazdy jest smielszy.... A tak ogólnie, to niektóre kobiety po prostu tak mają, wiem to, bo zawsze sie zastanawiałam , czemu ja taka niewygledna przyciagam facetów....w koncu zaczęłam pytać i dowiedziałam się, ze niektóre kobiety posiadają jakiś blask wewnetrzny, naturalność i to tak działa. Do tego dodam od siebie, że osoby, które sie dużo uśmiechają i nie marudza, nie narzekają zawsze bedą wzbudzać sympatię. Pewnie jesteś bardzo fajna a nie chcesz uwierzyć w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie tez zagadywali ...ale od kąd przestałam farbować włosy zapomieli języka w gębe .... morał taki żeuszę kąać i być sztuczna by mieć powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie tez zagadywali ...ale od kąd przestałam farbować włosy zapomieli języka w gębe .... morał taki że muszę kłamać i być sztuczną by mieć powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×