Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abc1234

moja ciąża mój problem

Polecane posty

Gość gość
Stosuje przerywany z innymi kobietami to ile ich ma?? Nie boisz sie ze sie czymś zarazisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Los bywa przewrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ale ty glupio piszesz to ze w czesniej nie zaszlas na przerywanym to nie znaczy ze nie mozna zajsc a skoro jestes taka pewna ze na przerywanym nie zajdziesz to po co zakladasz taki temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj, współczuję mężowi. Mam nadzieje ze nie przywlekłaś mu jakiegoś choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze kochanek jest rudy jak cholera i dzieciak tez taki będzie, albo czarny. Biedny mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
widzę że tu sami święci!! prosto do nieba... o czym świadczą wasze życzenia. dziękuję. I nie wspominałam o tym że mam męża. jestem wolna, dorosła i mogę robić co chce. to że popełniłam błąd nie oznacza że jestem takim złym człowiekiem. nie znacie sytuacji więc sory... jak ktoś nie na ochoty odpowiadać to nich sobie bardziej ambitne zajęcie znajdzie.. nie biorę sobie tego do siebie. nie znacie mnie. ja tylko pytałam o prawdopodobieństwo.. chodzi o to ze'na jednym z facetów zależy mi bardziej.który ma większą być tatą... ewidentnie chyba ten co kończył we mnie. a to potwierdzimy badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli twój M. wie o tym drugim i akceptuje wasz trójkącik to faktycznie nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jak wyjaśnisz potrzebę wykonania badań DNA twojemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
to nie ma żadnego związku z moim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ma mowic swojemu facetowi o badaniach , wystarczy ze zrobi badania DNA z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zadajesz pytanie , ale caly czas podkreslasz ze raczej twoj partner jest ojcem bo konczyl w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ojcem jest ten który współżył do końca, ale przerywany to nie jest żadna antykoncepcja więc trzeba się liczyc z możliwością ciązy z takiego stosunku. Nikt ci tu więcej nie poradzi. Zrobisz badanie to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
badanie chce wykonać z kochankiem bo i jemu na dyskrecji zależy. podkreślam że ojcem dziecka jest mój M. ponieważ z nim stosunek był do końca dwa razy. myślę że prawdopodobnie on jest ojcem. nam ogromną nadzieję!! a badania chce wykonać jeszcze w ciąży. podobno można z krwi matki już od 10tygodnia. tylko koszt to 6tysięcy zł. dość sporo.. I pozostaje żałować za grzechy oraz modlić się aby ojcem był mój M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za porąbana sytuacja.. Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biorę sobie tego do siebie. nie znacie mnie. x ale wiemy, co wyprawiałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może obaj są ojacmi. Jak u psów i kotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ojcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
jestem tak zdesperowana że wymyślanie już różne teorie... W temacie zapłodnienia.. mój M. kochał się ze mną pierwszy i to do końca.. więc te plemniki już że mnie były. może odrazu powędrowały gdzie trzeba... albo czekały w gotowości... to tego dnia. no ale były- Nie wyparowały. a z tym drugim przerywany kolejnego dnia i na pewno zdążył na czas wyciągnąć.... jeśli coś się mogło dostać to tylko z tego płynu przed... A potem znów z moim M. do końca. To plemniki mojego M. mogły mieć większą szansę na dotarcie do celu i zapłodnic komórkę jajowa. była ich większą ilość na pewno niż w Tym przerywanym nawet jak coś się dostało. ktoś wcześniej pisał że ilość nie ma znaczenia. A ma.. to też nie jest takie proste. plemników musi być wystarczającą ilość i jakość. tego nie jestem w stanie sprawdzić ale dalej nam nadzieję ze jednak mój M.! wybaczcie za te brednie... nie wiem czy nam rację czy nie. ale bardzo się denerwuje.I za swój błąd już słono płace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocica w rui. Partner po partnerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz o tym, że im więcej stosunków, tym mniej w s*****e plemników? Dlatego lekarze zalecają współżycie co 2 dzień. A wy współżyliście po kilka razy dziennie i to dzień po dniu, więc różnie może być. Piszesz, że żałujesz ale jak widać z kochasiem nadal się zadajesz. Więc co to za żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie gość na demną:-) Skoro jesteś pewna,że to spermucha męża to po co te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
pewności nie mam. mam tylko nadzieję. Z moim M. nie robiłam tego kilka razy. tylko dokładnie dwa! 23 i 25 skończył we mnie. nie sądzę żeby coś nie tak było z jego sperma ponieważ przed Tym mieliśmy długą przerwę ( tydzień lub więcej) więc plemniki pewnie zdolne. więcej razy spuścił się ten drugi ale nigdy że mnie. więc to jego plemniki mogły być do niczego jeśli chodzi o częstotliwość. żałuję i nie utrzymuje kontaktow z kochankiem. rozmawiałam tylko w sprawie wykonania testów dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz! nie ma żadnego prawdopodobieństwa. Do zapłodnienia wystarczy 1 plemnik w odpowiednim czasie.Nie wiesz który czas był odpowiedni dla twojego jajeczka. Dowiesz sie po urodzeniu. A to że jesteś głupia nie podlega dyskusji, nie trzeba cie znać żeby to wiedzieć, bo gdybym cię znała to co byłoby jakieś usprawiedliwienie dla głupoty i oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
jednak nie mówimy tu o mnie. jaką ja to nie jestem.. ludzie popełniają błędy. tyle w Tym temacie. pytałam tylko jak sądzicie kto ma większą szansę być ojcem dziecka. za wszelkie inne wypowiedzi podziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa o jaka wspaniałomyślna dla siebie...ludzie popełniają błędy..yhy chyba tacy bez sumienia. Ludzie też płaca za błędy. a co ty w totolotka chcesz 6 liczb..nikt ci nie da odpowiedzi na to pytanie j/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzieci sa kochane. Czy to takie wazne z kim zrobione...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno dziecko kochanka. Twój M. się zorientuje i Cię porzuci, a Ty zostaniesz samotną matką i będziesz musiała powiedzieć swojemu dziecku w przyszłości, że nie ma tatusia, bo mamusia się puszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×