Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość rowniez mama7

CO MYSLICIE O MOIM BLOGU??? szczerze

Polecane posty

Gość gość rowniez mama7

To blog kulinarna bo od zawsze lubie gotowac. Mam 2 dzieci ale znajduje czas na jego prowadzenie bo to lubie i to moje hobby. Wlasciwie to niedawno zaczelam ale zastanawiam się jak inni widza mojego bloga czy mogłabym jeszcze go jakość poprawić... cos zmienić. Piszcie 🌼 https://ewciagotuje.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie :) tylkooo na moje to kiepskie zdjecia hmm za blade. Tekst zrób bardziej wyraźny tzn bardziej nasycone kolory bo lepiej sie czyta . Z przepisu na szalotkę chętnie skorzystam bo ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba będę zaglądac na Twój blog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze tak powiem slaba szata graficzna tzn lubie kolory ciekawe czcionki tak nudno jak weszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rowniez mama7
Dziekuje Wam za opinie. Kombinuje co by tu jeszcze wymyslic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie masz zdjęć pod każdym wpisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog mi się podoba, będę zaglądać szukając inspiracji na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rowniez mama7
Super , ze niektóre z Was pisza , e będą do mnie zagladac :) jestem przeszczesliwa :) ❤️ Zdjec nie mam jeszcze przy każdym poscie bo blog dopiero w powijakach wiec nie wszytsko jeszcze zdarzyłam sfotografować ale np. jutro robie moja ulubiona zupe porowa z tymiankiem ( który dziś kupiłam w biedronce) Po prostu kocham ten smak. Blog prowadze bo to stało się moim hobby a nie z checi zarobku bo to chyba niemożliwe... gotuje dość proste i niewyszukane potrawy z raczej tanich skladnikow. Nic zwydziwianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja skrytykuję - moim zdaniem zdjęcia sa w zbyt dużym zbliżeniu i potrawy nie wyglądają apetycznie. Na podstawie zdjęć wcale nie miałabym na nie ochoty. I druga sprawa - nie najlepiej piszesz. Brakuje przecinków, zdania są za długie i ciągle stosujesz te same słowa. Wiem, że trudno jest do niektórych słów znaleźć wyrazy bliskoznaczne, ale niektóre osoby piszące blogi kulinarne sobie z tym radzą. na plus - szczegółowe, jasne opisy i urozmaicone menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rowniez mama7
8.17, dzięki za opinie. Postaram się popracowac nad zagadnieniami o których piszesz :) Chociaz uważam, ze w blogu kulinarnym nie chodzi o ocene stylistyki tylko o konkretne przepisy które moim zdaniem sa smaczne ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede zagladac,fajne przepisy .Ale zdjecia moglabys robic fajniejsze: tzn jakos ladniej prezentowac i wiecej kolorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co w gotowaniu oprawa i reprezentowanie jedzenia jest MEGA wazne. Danie nie tylko powinno smakowac ale i wygladac . Jemy tez oczami pamietaj :) a tak to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz BARDZO niedbale. I to wcale nie jest tak, że jak blog jest kulinarny to język może być byle jaki. Blog to jest rodzaj twórczości literackiej, więc wymaga chociaż podstaw poprawności językowej. W co drugim słowie brak polskich znaków. Poza tym stawiasz spację tam, gdzie nie powinno jej być, np. "blaszkę , którą" zamiast "blaszkę, którą" albo "( blabla )" zamiast "(blabla)". To powoduje, że tekst źle się formatuje. O interpunkcji i stylistyce koleżanka już wspomniała, więc nie będę się powtarzać. Ja ze względu na powyższe nie zaglądam regularnie na takie blogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rowniez mama7
10:16] , no coz pisze tak jak pisze bo inaczej nie umiem ale dzięki za zwrócenie uwagi postaram się nad tym popracować. Co do zdjęć to nie wiem dlaczego jedne wychodzą super a drugie okropnie :( Np. dzisiejsza zupa z pora ( która kocham i jest moja ulubiona) zdjęcia wyszly takie sobie :( a nastenych nie mogę zrobić bo zupe zjedliśmy na obiad... :/ Popracuje nad swiatlem przy robieniu zdjęć. Dzieki wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie zdjecia. mdle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dobrych zdjęć potrzebny jest dość dobry aparat. Jeśli nie masz profesjonalnego oświetlenia to najlepiej jest robić zdjęcia w świetle dziennym, przy oknie, na balkonie/tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli myslisz o tym na serio, jako ewentualnej karierze, to zobacz jak robi to Pioneer Woman (Ree Drumond). Zdjecia skladnikow, zdjecia na kazdym etapie pracy. Dobry aparat, stylizacja i swiatlo to podstawa. Lightroom (Adobe), Photoshop i tablet do recznych podpisow i notatek na zdjeciach tez sie przydaje. Z czasem nawiazujesz wspolprace z producentami zywnosci lub sprzetow kuchennych. Wordpress nie jest najlepsza platforma dla tego typu blogow. Chyba lepszy na poczatek bylby Blogger. Uwazam, ze dobrze gotujesz, ale musisz sie jeszcze nauczyc edytowac. Przyjrzyj sie jak konstruowane sa artykuly w serwisach informacyjnych i prasie (zobacz gdzie jest interpunkcja, a gdzie spacje). Nie boj sie byc tez troche zabawna (np. zobacz jak pisze Ree).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia sa kiepskiej jakosci, fatalne oswietlenie. moze zainwestuj w dobry aparat i odpowiednie oswietlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×