Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie zjesc? Warszawa

Polecane posty

Gość Amela

Ja polecam spróbować kuchni japońskiej w Sushi Saska Kępa!Sushi rozpływa się w ustach dodatkowo mają bardzo fajny klimat w lokalu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pizzę jadłem ostatnio w .ckoberza.pl/ i zdziwił mnie skład ogólnie. Biała kiełbasa, burak, kaszanka. W smaku świetna i mam nadzieję, że pokombinują z nowymi smakami. Jak szukasz oryginalnej pizzy, dobrze zrobionej to polecam. Osobiście się nie zawiodłem, a trafiłem do tej restauracji po lokalnych rankingach. Też mam podobne wrażenia do twoich i wolę jeść pizzę w klasycznej restauracji, a nie pizzerii bezpośrednio. Mam wrażenie, że restauracja bardziej się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli lubicie burgery to polecam wam wybrać się do restauracji www.bartsburger.pl, która znajduje się na Ochocie. Burgery, które tam podają są spore i pyszne. Jest to jedna z lepszych restauracji w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Miło i sympatycznie jest w Mango Vegan. Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła obługa i dobry klimat. Lubię tam wracać z moim chłopakiem i kosztować nowych smaków i dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiq

W ursusie jest taka fajna restauracja z domowym żarełkiem, nazywa się Restauracja Ursus i mieści się koło Factory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talieee

PanKejk na Krakowskim Przedmieściu dla mnie jest OK. Niedawno odkryte miejsce. Miejscówka bez dwóch zdań godna uwagi. Jedzenie smaczne, niemasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veooliek

PanKejk super. Pozytywe zaskoczenie tematem. Restauracja bardzo fajna w bardzo dobrej lokalizacji. 0 problemów z realizacją zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zjeść naprawdę dobrze to serdecznie polecam ci Pizzeria Złota 65, ciasto jak z prawdziwych włoch i bez żadnego żałowania na dodaatkach, a ser się ciągnie jak bozia nakazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Creme de la Creme! to obowiązkowy punkt dla wszystkich foodies 😉 jedzenie mają tam obłędne! Ich pizza to jedna z najlepszych w wawie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca i żołądka polecam Pańska 85 🙂 szczególnie dla fanów azjtyckiej kuchni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×