Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie zjesc? Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Gdzie mozna smacznie zjesc? Poszukuje jakiegos fajnie miejsca, milego i sympatycznego. Ktos cos poleci w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz wschodnie klimaty, to polecam chińczyka przy pl. Zbawiciela (tylko restaurację na piętrze, a nie bar na dole). Tanio i bardzo smacznie. Chyba, że pytasz o coś na randkę czy jakieś takie bardziej eleganckie spotkanie. Wtedy polecam: Biały Domek przy Wołoskiej albo Staroświecką na Ursynowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Antich caffe, klimatyczne miejsce na kabatach. Warto sie wybrac. Dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy kto co lubi ;) myślę że większość z nas lubi kuchnię włoską, więc polecam Prima Pasta przy Wołoskiej, pyszne makarony i pizza, choć zazwyczaj trafiam tam na lunch :) chyba że ktoś preferuje suchi to Besuto jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwe
Też lubię azjatyckie jedzenie - zupa tajska, smażony makaron, kurczak curry, wiadomo o co chodzi. Jeżeli chodzi o restauracje azjatyckie w Warszawie, no to polecam Irish Pub na Miodowej 3 - na stronie http://irishpubmiodowa.pl znajdziesz menu i całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz kuchnię hiszpańską to polecam Ole tapas steak przy Brackiej :) z resztą każdy tam znajdzie coś dla siebie, mają wspaniałe steki i owoce morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fajnych, ciekawych miejsc to mogę polecić Strudel Factory ;) strudle bardzo dobre, nie jest to coś, co można zjeść wszędzie;) mają fajne smaki, np. łosoś z porem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu reklama na "krzywy ryj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.sushiwesola.pl, przy ulicy Zwycięzców 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salto na Wilczej - bardzo fajne miejsce, często tam chodze bo mają bardzo dobre steki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na najlepsze skrzydełka w mieście możecie się wybrać do Hell's Chickens, pyszna jest też grillowana pierś, miejsce idealne do spotkań ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aioli na świętokrzyskiej, do 12 śniadanie za 1 zł z kawa za 7 zł można się najeśc a jedzenie poprostu przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anies2209p
Ja polecam restauracje Salto na ulicy Wilczej, byłam tam kilka razy. Jedzenie jest oryginalne, bo z Ameryki Południowej i zawsze świeże, dzięki krótkiej karcie dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereliz
Pojedz kawalek za Piaseczno, do Domu Kresowego. Tam bardzo polecam zjesc. Pyszna kuchnia kresowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna restauracja na Bielanach z przewagą mięsnego menu to www.waniliowa.pl Restauracja jest fajnie podzielona, więc można sobie nawet zarezerwować miejsce w małej sali. Na jakieś większe i prywatne spotkania idealne miejsce. Restauracja moim zdaniem wyróżnia się domowym charakterem, a jednocześnie ekskluzywnym traktowaniem klienta. Miłe zaskoczenie. Jeżeli uda się trafić rabat (często się zdarza) to już w ogóle. Sporo fajnych deserów, rozwinięta karta alkoholi, cenowo lekko poniżej średniej branżowej dla stolicy. Z grupą wychodzi jeszcze taniej. W karcie jest miejsce na wiele autorskich pomysłów z kuchni międzynarodowej. Klient ma do dyspozycji standardowe, autorskie i nowe dania firmowe od czasu do czasu. Według mnie fajne rozwiązanie, szczególnie dla stałych bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipQe
Polecam Cii sushi Wesola :P Bardzo fajne maja opcje w menu. Zawsze sie cos dla kazdego znajdzie, nawet moja mama cos znalazla! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam, najlepiej z kuchnią włoską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusianna0
Wartym uwagi jest również lokal Wine&Coffee House na ul. Olkuskiej 7 Mają przepyszne musujące wino ,a także można tam dobrze zjeść. Dzisiaj o godz. 20 00 organizują koncert utalentowanej wokalistki Angeliki Anozie dlatego nie może Was zabraknąć. Tutaj więcej info https://www.facebook.com/events/1681025008869512/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D Warto spędzić tutaj dzisiejszy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona 22
Kilka dni temu znajomy zaprosił mnie do restauracji Dom Kresowy. Nigdy u nich wcześniej nie byłam ale wiem, że na pewno do nich wrócę. Jadłam najlepszego tatara wołowego z wiosennymi dodatkami pod słońcem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mivilla
Bardzo fajnym miejscem są Zapiekanki u Pandy na Bielanach , https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ Mają przepyszne składniki dobrej jakości, dużo sosów do wyboru. Jestem wielką fanką zwłaszcza zapiekanki klasycznej w ich wydaniu, często wychodzimy tam z ludźmi z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio ze znajomymi odkryłam nowe, bardzo fajne miejsce - Funky Fish. Klimatyczne, no i mają pyszne ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaBania1
Miło jest w Ed Red przy placu Mirowskim, mają pyszne steki i dania vege ;) ich kozi ser z pasternakiem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko tak! Ed Red najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz skosztować najlepszej jakości polskiej kuchni, to warto udać się do http://vivandier.pl/. Mają tam ciekawe menu i spoko ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość regularnie, bo raz w miesiącu zamawiam większy catering sushi z Tokyo Sushi. Odbieram osobiście w Blue City. Zawsze pomocni ludzie i wiele razy mi zoptymalizowali sushi pod ograniczony budżet, bo dwa razy potrzebowałem, więc idzie się dogadać ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrus98
a taka np laiberika z kuchnia hiszpanska? miejsce naprawde klimatyczne, jedzenie bardzo dobre a i ceny przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KomaSoki
Zaskoczona jestem, że nikt nie wymienił restauracji Pańska 85, a przecież tam mają taaak dobre jedzonko chińskie. Jest to bardzo wykwintna kuchnia, zaskakująca zmakami (np. ciasto z fasoli mung! - w życiu bym nie pomyślała, że z tego da się zrobić ciasto :D ). Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmarata
polecam lokal Setka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrodka
Mój wybór najczęściej pada na Restaurację Akademia. Bardzo smaczne i ciekawe menu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jestem stałą bywalczynią i bardzo sobie cenię to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka643

Jeżeli watek jest nadal aktualny, to ja mogę polecić lokal Hagiel Bistro gdzie zjecie smacznie i naprawdę w przystępnej cenie, teraz wprowadzili kilka nowości do menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×