Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poprawa nosa kwasem

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos ma doswiadczenie z kwasem hialuronowym. Piszcie prosze o wadach i zaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety: - relatywnie niska cena - odwracalny efekt - kwas utrzymuje się około 2-ch lat - praktycznie brak rekonwalescencji - zabieg trwa max 30 minut - nie ma znieczulenia ogólnego Wady: - efekt nie jest na zawsze; - możesz wyrównać np garbek ale nie zmniejszysz nosa Efekty z 3-ch różnych ujęć znajdziesz u 11 pacjentek przed i po na stronie http://www.biogenica.pl/sub,pl,korekcje-nosa.html - kliknij w galerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam krzywy grzbiet nosa, nos ucieka na jedna strone, czy ta metoda tu pomoze? Nie chce zmniejszyc nosa, bo juz byl zmniejszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest kwas siarkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas siarkowy :-) jak miło zobaczyć zazdrośnika od rana - najlepiej skonsultuj to z lekarzem, który się w tym specjalizuje -on powinien Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi czy nos w stu procentach wraca do poprzedniego kształtu bądź garba czy jakieś tam polepszenie zostaje po wchłonieciu kwasu po roku czy dwóch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kwas hialuronowy wchłania się zupełnie, jeszcze zależy jak usieciowany itd i czy to jego czysta postać czy nie, jeśli czysta postać to ok 6 miesięcy się trzyma, jeśli inna odmiana od 12 do 18, dobrym preparatem jest np restylane A czy ta metoda pomoże w Twoim przypadku to musi ocenić lekarz, zwykle kwas raczej nie naprawi krzywego nosa, ale np garbek juz moze wyrównac, moze poprawic kształt czubka, dodac nosu delikatnie objetosci jesli jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam krzywa przegrode nosowa przez to z jednej strony nosa mam taki mały garbek i w miejscu chrzastki nos jest lekko skrzywiony przez ta krzywa chrzastke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm najlepiej pokaż to lekarzowi to sam oceni, ciezko nam ocenić nie widząc tego nosa poza tym to specjalista to sie na tym zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×