Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ekipa remontowa

Polecane posty

Gość gość

powiedzcie mi, czym się kierujecie przy wyborze ekiipy remontowej do mieszkania? szukacie kogoś z polecenia czy po prostu w internecie przeszukujecie ekipy z okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie polecono panów z Pogotowia remontowego, że zawsze wszystko w terminie i bardzo solidnie - i rzeczywiście! po remoncie sypialni jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Dobra firma remontowa jest na stronie abartremonty.pl jeśli chodzi o Poznań. Remontowali mi restaurację w tamtym roku. Terminowi uczciwi jeśli chodzi o wycenę i koszty, do samej jakości prac nie mogę się przyczepić. Bardzo dobrze zrobione tynki perfekcyjnie wyłożone płytki udało się na elewacji uzyskać taki efekt na jakim mi zależało – mają bardzo kreatywnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk

Jestem bardzo zadowolony z remontu luksusowego apartamentu przez Wojciecha Goślińskiego i jego ludzi. Nawet jednego błędu nie było podczas sprawdzania. Trzeba było u mnie ściany wyrównać i udało się uzyskać pełną gładkość. Skupienie na wzmocnieniu całej nieruchomości przy remoncie. Dużo ciekawych porad, o których nawet wcześniej nie pomyślałem, chociaż trochę znam się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×