Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zenia Smutna

rozwód i co dalej

Polecane posty

Gość Zenia Smutna

Dzisiaj mam sprawę rozwodową. Powiem Wam tylko tyle, ze czuje sie jakbym miala jakis pogrzeb i ciagle chce mi sie plakac. Gdybym mogla cofnac czas, nie rozwodzilabym sie. To tyle. Przestrzegam Was przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie rozwodziałbys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre kiedy dwoje ludzi kiedyś świata za sobą nie widzieli, a dzis przychodzi im to 20 min spotkaniem na sali sądowej przekreślić. Trudno nie zgodzic się ze stwierdzeniem, że kiedyś jak się coś zepsuło to sie to naprawiało a nie kupowało nowe. Nie da sie ukryć, że dzisiejsze rozwody dotyczą w wiekszości( nie mówie ze wszystkie) małżeństw zawartych "bo tak wypadało". Każdy ma prawo być szcześliwy rozstania się zdarzają... aczkolwiek nie zapominajmy, że mamy być z sobą na dobre i na złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co dalej? Kup dwie sprężyny i przyszyj do majtek - idziesz w obieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam żadnych rozwodów, które były spowodowane błahymi powodami, zawsze to jest przemoc domowa (fizyczna, psychiczna, ekonomiczna) czy zdrady. Trudno tutaj mówic o miłości jak Cię mąż bije codziennie. Sama jestem po rozwodzie i owszem, refleksja jakaś była, ale nie zawahałam się ani przez moment. A jak dalej zyć? Normalnie, przeciez zanim bylismy w związku, żyliśmy też sami i jakoś to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenia Smutna
Ale jest jakies takie cholerne poczucie osamotnienia. Dokladnie u mnie tez te same powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopy was lali? Musicie być ponadprzeciętnie wqrwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×