Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rodzic2010

Czy to uzależnienie

Polecane posty

Mojego 12 letniego syna ostatnio nakryłem na nocnym graniu w grę komputerową próbując się wytłumaczyć powiedział:"ja tylko chciałem sobie pograć". Czy to jest uzależnienie czy mocne zaangażowanie w gry komputerowe.Jak to ograniczyć?,czy trzeba już z synem iść do specjalisty? Czy poprostu wystarczy dać mu karę na komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest uzależnienie czy mocne zaangażowanie w gry komputerowe. xxxx Nazwij to jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja565
No wiesz ciężko stwierdzić. Musiała byś go dłużej poobserwować. Jak takie sytuacje będą się powtarzać i mały będzie spędzać coraz więcej czasu przy komputerze, to znak że czas do psychologa. Koleżanka ze swoim synem chodziła tu http://psycholog-ms.pl/poradnia/ . Po terapii jest o wiele lepiej, ustalili zasady panujące w domu, również te dotyczące wszelkich gier i jak na razie mały przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×