Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwrot zasiłkow do MOPR, prosze o pomoc !

Polecane posty

Gość gość

Witam. MAm problem. Od stycznia pobieram zasiłek okresowy oraz zasiłek żywnościowy. W tym samym czasie czyli od stycznia pobierałam również zasiłek rodzinny oraz dodatek z tytułu sammotnego wychowania dziecka. Łączna suma tych zasiłków wynosiła 845 zł. To był mój jedyny dochód czyli zasiłki z MOPRU. Dzisiaj odwiedziła mnie moja Pani socjalna i zapytała dlaczego nie zgłosiłam do niej, że pobieram zasiłek rodzinny i dodatek jako samotna matka. Byłam w szoku bo byłam pewna,że ona o tym wie. W koncu ten sam budynek. Nie pomyślałam żeby to zgłosić. Fakt mój błąd. Obiecała, że jutro porozmawia z kierownictwem żeby umorzyli mi dług(około 1000zł). Czy jest możliwość, że MOPR umorzy ten dług? Moja rodzina to ja i synek, dochód 845 zl tak jak pisałam. Bardzo proszę o pomoc, strasznie się boje, że będę musiała zwrócić te pieniążki a naprawdę nie mam z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia babo znajdź pracę a nie biedolisz na forum jaka ty biedna jesteś. Oczywiście że będziesz musiała oddać. Nieprawdopodobne że moje podatki idą na takich życiowych nieudaczników. Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba z mopr sama powinan sie ciebei dopytac o źródła dochodu przy słądaniu podania jak bys pwoiedziała ze nie pobierasz to powinna cie zobowiazac do złozenia wniosku o ordiznny to wina baby z mopsu a nie twoja ona powinna dopyatc dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupią babe to sobie w rodzinie znajdz a nie na forum taka cwana jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×