Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża mimo wazektomii

Polecane posty

Gość gość

Mąż poddał sie wazektomii. Na badaniu kontrolnym o efektywnosci plemnikow otrzymal wynik negatywny...spoznial mi sie okres 5 dni, wykonalam test i jest pozytywny. Nigdy meza nie zdradzilam. Jak to mozliwe? Nie musze dodawac,ze mam pieklo w domu. Mial ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazektomia daje podobno tylko 80 % zabezpieczenia, z tego co pamietam. Niestety mieliscie pecha ale to nie Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy juz jedno dziecko. To ja nawet nalegalam na uzywanie prezerwatyw mimo,ze maz byl "oficjanie" bezplodny. On teraz wmawia mi,ze go zdradzilam,ze to niemozliwe. Podpuszcza go jego rodzina, grozi rozwodem,wyprowadzka. Zazadal nawet testow na ojcowstwo w trakcie ciazy. Oczywiscie sie na nie nie zgadzam,sa bardzo ryzykowne. Jestem w 200 procentach pewna,ze jesli jestem w ciazy,to jest to jego dziecko. Licze,ze mam problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No takiej wiadomości wlasnie oczekiwałam... Sama czekam na okres, miałam 3 tygodnie temu seks z facetem, który twierdził, ze jest po wazektomii. Im dalej od seksu, tym mniej mu wierze. Teraz juz całkiem nie zasnę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj się lepiej z kim się łajdaczyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje,ze tylko z mężem. Nigdy nie bylam pijana czy nieprzytomna itp. Nie ma opcji,ze jestem w ciazy z innym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak u nas - sama mam pieklo w domu, uzywalismy prezerwatywy, ktora ani sie nie zsunela ani nie pekla, kochalismy sie tylko raz w cyklu i jestem w ciazy, a maz ze go zdradzilam, grozi rozwodem i rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczność tej metody to 99,9 %, a nie 80, czyli ciąża jest możliwa, może faktycznie masz jakieś zaburzenia hormonalne, albo test był do kitu- tylko nie rozumiem reakcji męża, jeśli metoda nie jest w 100% pewna, to komuś ciąża musi się zdarzać i może jesteś w tej pechowej grupie a badania możesz zrobić, jak się dziecko urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę Ci i współczuję, ale też rozumiem wściekłość i podejrzliwosc męża. W końcu faceci okaleczajac się i przechodząc zabieg, chcieliby mieć 100% zabezpieczenie. Ale takiego nie ma, podobno są przypadki ciąży kobiet po sterylizacji... zgódz się na te badania, daj mężowi te pewność, której potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzilabym sie,gdyby nie byly az tak inwazyjne,poczytaj o tym:( po prostu moga sie skonczyc uszkodzeniem plodu. Mam gina w czwartek i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po porodzie bez gadania zrobie test dna,nie mam nic do ukrycia,ale nie ebde ryzykwoac zdrowiem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byłaś u lekarza, który stwierdził ciążę? bo dziwne mi się wydaje, że rodzina męża już wie, że jesteś w ciąży, a Ty nie masz jeszcze pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede w czwartek. Rodzina wie,bo powiedzialam mezowi o tescie pozytywnym. I sie roznioslo,bo polecial na skarge do swojego rodzenstwa,ze na bank go zdradzam itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trzymaj się i nie daj się :-), a do lekarza to może idź z mężem i niech lekarz mu wytłumaczy, że takie rzeczy się zdarzają, niezmiernie rzadko, ale jednak nie chcę obrażać Twego męża, ale zachowuje się jak buc i rozhisteryzowana panienka, żeby zaraz lecieć z ozorem do rodziny, zamiast poczekać na konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wie czego się po żonie spodziewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ale macie glupich mezow!!!!!!i same jestescie glupie ze pozwalacie na takie zachowania. Wazektomia nie daje 100% i tyle przed zabiegiem powinniscie byc poinformowani, a nawet jak nie to sie czyta takie info wszedzie. Przeciez nie zdecydowal sie maz zrobic takiego zabiegu w przerwie na lunch....zalozni jestescie. Bezmozgi wasi mezowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ciaza...lekarz podejrzewa za wysoka prolaktyne. Wlasnie wrocilam z pobierania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ogolnie rozhustane hormony bo niedlugo po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a meza i tak powinnas zdzielic po lbie za takie glupie myslenie- i to kilka razy. Jakby moj mi zarzucil ze jestem w ciazy z kims innym, to nie wiem czy byloby co z podlogi zbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×