Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy podobają się Wam włosy SOMBRE?

Polecane posty

Gość gość

Albo ombre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia co to. Kolor, fryzura? Wiem, ze mam marchewkowe i mi sie to nie podoba. Musze przeczekac a do czasu az sie splucza bede spinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w google :) Ja się zastanawiam czy sobie coś takiego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają :) chętnie bym coś takiego sobie zrobiła ale nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwagi? A co w takiego odważnego? :) idziesz do fryzjera i robisz. Ja właśnie planuję u fryzjerki zrobić i się zastanawiam czy ombre czy jednak sombre. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sombre to balejaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sombre to nie do konca balejaz, byc moze technicznie podobny, ale chodzi o inny efekt. Ombre i sombre mi sie bardzo podoba jesli efekt faktycznie sprawia wrazenie naturalnego, choc osobiscie zawsze lubilam jednolite kolory na glowie, a wszelkich pasemek, balejazu nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, nie. Po ombre sombre. 2 g****a. Na ulicach teraz co druga kobieta będzie z tym chodzić. Bo grunt to mieć pomysł na siebie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam aby dużo dziewczyn miało ombre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne :) A jak długie masy włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie naturalne i nie muszę nic robić :) Mam naturalnie rozjaśnione przez słońce pasemka naturalne :) Tylk ojedynie chcę je ściąć trochę podciąć bo sa za długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko że moje są blond :) A to co wyżej to nie sombre tylko bardziej ombre, bo sombre jest bardziej od góry a nie tylko na końcówkach. Sombre to imitacja wypłowiałych od słońća włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie sama zrobiłam sombre. Farba do ombre wlasnie. Fajny efekt. Jak za spięte wyglądają na brazowe ale jak rozpuszczeni to sa a la muśnięte słońcem :) podobają mi sie ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie mam dłuższego boba, tak jak ta ze zdjęcia, tylko wkurzają mnie ponieważ jestem ciemna szatynka i po pewnym czasie jaśniejsze (rozjaśnione ) włosy zaczynają wpadać delikatnie w rudy, ale to tez dlatego ze farba łapie mi włosy na ciepły odcień:)wtedy idę do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dość długie włosy. Właśnie efekt na długich, delikatnych falach podoba mi się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero jak nastała moda na sombre to okazało się, że mam takie włosy. Naturalnie rzecz jasna :D Tylko pielęgnuję je jednak kosmetykami do włosów blond, a nie dla szatynek. Dzięki temu mam fajne refleksy. Polecam sklep trena.pl. Mój fryzjer też z niego korzysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sombre są bardziej gustowne, ombre to w moim odczuciu wiocha ale czasami gdy efekt przejscia nie jest tak bardzo widoczny bywa udane. Niektórym bardzo pasują niejednokite wlosy z pasmami innego koloru zwłaszcza gdy ich naturalne takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz zrobiłam sombre i jestem zachwycona. Niesamowity efekt wyszedł  Po raz pierwszy zrobiłam w warszawie w inharmony, tak to zawsze sama, ale nigdy ładnego koloru nie złapało. Tu fryzjerki zrobiły mi przepiękny blond z jasnym różem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten salon? Podasz namiary? Chętnie sprawdzę jakie fryzury robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka233
Ja kocham! Pierwszy raz zrobiłam w salonie InHarmony w Warszawie i się zakochałam, efekt niesamowity wyszedł. Wyglądam młodziej i nowocześniej ;) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Harmony znajduje się pod adresem Al. Jerozolimskie 123a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu to nie zrobisz nic sama  Polecam iść do fryzjera który się zna i zrobi Ci równe sombre z farba naturą, która będzie miała taki sam odcień jak twój odrost. 

https://estetico.pl/sombre-blond

Na stronie jest opisane na czym polega ta koloryzacja.

I pisze to z włąsnego doświadczenia bo sama sie starałam zrobić sobie sombre, ale nie jest to takie proste jak się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×