Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak wygląda mój penis po umyciu

Polecane posty

Gość gość
dlaczego myslisz ze kogokolwiek to obchodzi? fiut jak fiut. jak miliony innych na necie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11gość
Klaudia stęskniona za taką sztuką,ale nie wystarczy posiadać ,jeszcze należy umieć nią manewrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogos obchodzi :) 16cm Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieeekny wylizalbym ci go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowny jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chętnie bym sie z wami spotkał drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek12
Już marzę jak wchodzi w moją miękką pupcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuje Tomku ale mój penis przeznaczony jest tylko dla damskiego użytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fajny brzuszek, nie wychodziłabym z łóżka z takim facetem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek12
Rozumiem,ale pomarzyć mogę,ty też jak będziesz się kochał z kobietą lub masturbował to możesz pomarzyć o mojej miękkiej pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jakiś facecik z malutkim fiutkiem jaja sobie robi, bo zazdrości. Autorze , nie dałabym ci spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam małego ale w pupcie byś mi wjechał jak w tzikpke 60 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm a ja marze o tym by tego spokoju własnie nie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrob mi loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny fiut, nie słuchaj idiotów z mikro penisami , mniam, mniam, gwałciłabym cię ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bi/lesbijki to naprawdę mamy dobrze. posuwamy się pomocnikami minimum 20 cm. gdybym mojej dziewczynie zaaplikowała teraz takiego szkuta 16 cm, to chyba by mnie wyśmiała. a takim hetero dziewczynom musi wystarczać to, co ma ich facet. a zazwyczaj to niewiele. a poprosić faceta o zabawę z czymś dłuższym nie wypada. to taka mała dygresja, nie obrażajcie się panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my go mamy na stale a zawsze mozna go powieks, pozatym nie ma o czym gadac, zaden wibrator nie zastapi zywego prawdziwe k****a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek nie podniecają się tak tymi komentarz typu wyłożył abym ci go bo połowa lasek tutaj pisze tak bo się nie bywały parę lat więc wsiadly by i na kaktusa a drugie to paszteciary PS. Wiecie ile może stać pasztet? Cała dyskotekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ze możesz go powiększyć jeszcze to ja jestem ciekawy jakim sposobem kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym ze wibrator nie zastapi to akurat sie nie zgodze, teraz sa takie przyrzady z cyberskory, termoaktywne, ze bys sie zdziwil. Lesbijka nie jestem ale akurat na wibratorach sie znam :D I naprawde zabawiajac sie takim mozna sobie o wiele lepiej poszalec niz z facetem. Wybierasz sobie dlugosc, szerokosc, czysty, pachnacy, zadne syfy z niego nie wyciekaja, dzieci nie robi, pelna kontrola. Nie mowiac o tym, ze jak trzymasz takiego w rece i nim w srodku poruszasz, albo facet (jak ma do siebie dystans) porusza nim w Tobie albo laska (lesbijki/bi), to juz jest mega odlot, bo mozna pod kazdym katem i na wszystkie strony. No ale faceci tego nigdy nie zrozumieja :) I beda ciagle mysleli, ze penis najwieksza przyjemnosc daje i jest niezastapiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wibrator to tylko wibrator :) Kawalek sylikonu nawet z termoskory. Niezastapi prawdziwego czlowieka, z uczuciami, emocjami, dusza i fiutem :D kiedys zrozumiesz.. pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mowie o samym wibratorze kolego :D Mowie o zabawach z wibratorem z partnerem. A nie o masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie ja juz swoje zrozumialam. Za to Ty nigdy nie zrozumiesz, dlatego nie ma co dyskutowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:08 brawo, świetnie powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrozum ze dla przecietnej cipki wystarczy taki od 12 do 17cm a nie 25-cio centrymetrowe k***sy dla rozjechanych żab. Wiele kobiet podczas stosunku czuje ból zamiast przyjemnosci gdy penis jest za długi, oczywiscie są wyjątki np. tak jak ty ale to w kazdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa kolego ze mam te 16 ale zawsze można powiększyć o 2 cm wiec spokojnie nie unosi się , chodzi ci o ten trening jelq , zasuwa nie pierścienia itd ? Skoro tak to ile czasu już ćwiczysz . Tak wgl to czy po zaprzestaniu ćwiczeń penis nie wróci do poprzedniej formy? Jeśli możesz to odpowiedź na te pytania Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×