Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kożelanka

Odżywiam się zdrowo, ćwiczę, a nie chudnę

Polecane posty

Gość gośćazja
Musiałam wyjść do pracy, wiec teraz dokończę mój wywód. Sama jestem ofiarą takich diet. Miałam kilka kg za dużo, po kuracji sterydami i podkusiło mnie, pojechałam na wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową, w dwa tygodnie schudłam 5 kg, ale po roku miałam już 10 więcej. Powiecie, że źle wychodziłam z diety i dlatego tak przytyłam. Ale jak można mądrze wychodzić z diety 500 kcal, na dokładkę jednoskładnikowej, tylko chyba jakiś cyborg nie ma ochoty na mięso, czy kawałek chleba. To nie jest sprawa tylko naszej silnej woli, ale organizm sam domaga się składników odżywczych, po dniach głodu. Ale wtedy jaszcze nie zmądrzałam, przeszłam na dietę 1000-1200 kcal, owszem schudłam, ale pol3-ch latach obudziłam się z nadwaga ponad 20 kg;) Teraz odchudzam się powoli, średnio kg na miesiąc, i od prawie roku schudłam 10 kg, waga czasami staje, ale nie wraca. Jem w zasadzie wszystko, zdrowo i z umiarem, ćwiczę i nigdy nikomu nie polecę diety poniżej podstawowej przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam pić drożdże. Chciałam mieć lepsze włosy i drożdże sprawiły cuda. Nie spodziewałam się efektów ubocznych. Efektem było - 8 kg w dól na wadze. Beż ćwiczeń, bez diet, staram ogólnie odżywiać się zdrowo, moją zmorą były słodycze a zwłaszcza czekolada. Teraz już mnie tak nie kusi. Pierwsze widoczne efekty miałam po 3 m-cach. Piję drożdże od 10 m-cy i mam zamiar je pić nadal (pół kostki drożdży rozpuszczonej w 1/2 szklanki wrzątku). polecam każdej kobiecie. Drożdże maja wiele więcej działań niż turbo doładowanie dla włosów, skóry i przemiany materii. Polecam się zapoznać z ich działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc mam podobny problem, chociaż mój mężczyzna twierdzi, że wyglądam świetnie i mam naturę mięsistej kobietki. Jestem niską ale zbitą kobietą, również ćwiczę 3x w tygodniu i jem zdrowo. Utrzymuj styl życia na takim poziomie jakim jesteś. http://greenportmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikram
Pamiętaj, że wyników nie ma od razu. Druga sprawa to nawadnianie. Nie pij izotoników po wysiłku tylko zdecyduj się na wodę. Wtedy organizm jest nawodniony i nie czujesz zmęczenia. Stowarzyszenie woda w domu i biurze kiedyś poruszało te kwestie. I jedz dużo owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosmka
To znany problem - chudniesz do jakiegos momentu, a potem stop i nic się nie rusza przez dłuższy czas. możesz w takim momencie uzbroić się w cierpliwosć albo lepiej sięgnąć po jakiś zdrowy suplement(ja na przykład zamówiłam koktajle Mojito Slim przez internet) i wtedy metabolizm przyspiesza i wszystko zaczyna na nowo pracować. także wybór należy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, bo wszystko trzeba z umiarem. Jeśli chodzi o te wczasy odchudzające - musiały być bardzo źle zorganizowane, skoro dieta tam polegała na owocach i warzywach, 500 kcal. ;/ Ja byłam na wczasach w http://www.nawzgorzu.com.pl/ i po nich schudłam bez jojo, zapewnili naprawdę zbilansowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj pseudo porad idż do dietetyka,bo rozwalisz sobie metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika456
Mi wcześniej też waga stała mimo siłowni i diety ale odkąd stosuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się ruszyć z utratą wagi;) i wiecie jakie to cudowne uczucie kiedy stajesz na wagę a tak -2kg w przeciągu tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×