Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowlasnie

Pizza na obiad?

Polecane posty

Gość nowlasnie

Moje dzieci domagają się, żeby przynajmniej raz w miesiącu zamówić pizzę na obiad. Myślicie, że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie... Najwyżej od święta. A może zrobicie pizzę sami w domu? Każdy położy takie dodatki jakie lubi, a wyjdzie taniej i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my czasami zamawiamy, czasem trzeba odpocząć od garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na 30 obiadów w miesiącu, raz będzie pizza to z pewnością będzie smaczna odmiana, a i portfel specjalnie nie ucierpi nie mówiąc już o brudnych garach itp... Sama mam teraz ochotę na pizzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej upiec samodzielnie, można położyć na wierzch to co się lubi, a wspólne gotowanie z dzieciakami to fajny sposób spędzania czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gummybear
my bierzemy czasem od jednej pizzerii w krk - caldo pizza, bo my nie za bardzo lubimy więc bierzemy makaron, a dzieciakom mala pizze na pol (bo kazdy chce inne dodatki). nie mamy nadwagi, nie umarlismy. wyluzuj troche ;) nie trzeba wciaz jesc salaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiącu to znowu nie tak często :) My to zazwyczaj szukamy jakichś promocji takich jak w http://www.caprinew.pl/promocje/ , albo czasem uda nam się wygrać bon na pizzę w jakimś internetowym konkursie :) Świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pizze są w www.magicpizza.pl <3 Odkąd tam kupujemy to się zajadam, a wcześniej średni przepadałam za pizzą. :) Teraz nie potrafię się obyć by choć raz w tygodniu nie zamówić jednej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochopna
Ja tam myślę, że raz na jakiś czas pizza na obiad to nie jest zły pomysł. Można samemu ją zrobić, to będzie się miało pewność, że jest naturalna i zdrowa. Jeśli nie wiecie, jak się do tego zabrać, to najlepiej zacząć od podstaw, czyli od odpowiedniego sprzętu. Tutaj http://podsuwam.pl/kamien-do-pizzy-granitowy-czy-szamotowy-jak-uzywac-kamienia-do-pizzy na przykład możecie się dowiedzieć, jaki kamień do pizzy wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz? Z da Grasso jest najlepsza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Moje dzieci bardzo lubią pizze i przygotowujemy ją razem w domu, dzeiki temu maja duza frajde :d z racji tego zamówilam piec do pizzy z domowypiecdopizzy.pl który bardzo fajnie nam sie sprawdza. Pizza wychodzi soczysta a ciasto idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze raz na miesiac niz sie nie stanie ale radze nie przezwyczajac dzieci do takich fast foodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pizza o każdej porze dnia jest dobra. Jeżeli mieszkacie w Białymstoku i lubicie Pizze to wybierzcie się do http://brooklyn.com.pl/ Tam zjecie przepyszną pizze w niezłej cenie. Dodatkowo miejsce to jest bardzo klimatyczne, więc można wybrać się tam ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×