Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szare płytki w łazience praktyczne czy nie?

Polecane posty

Gość gość

Jak to się sprawdza w praktyce? Może ktoś ma i się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutny i zimny design.Chwilowa moda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w sierpniu robię remont łazienki. Glazura wybrana i wszystko inne też, po 14 latach męczarni zamieniam kabinę na wannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, fajnie, ale co mnie obchodzi czy zmieniasz kabinę na wannę czy wannę na kabinę jak pytam o szare płytki? Dla mnie szary wcale nie jest smutny, bardzo lubię ten kolor, bo jest świetną bazą dla kolorowych dodatków, ale nie wiem czy jest praktyczny do łazienki, a dla mnie to jednak priorytet. Obecnie mamy beżowo-brązową i strasznie nudne te kolory są jak na łazienkę... A nie przepadam za krzykliwymi wnętrzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem,ja ci nie pisałam ze coś jest smutne i zimne a jesli cie nie obchodzi to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowych dodatków??? jakich? czerwony sracz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pisz,bo to musi być rasowa chamka ,płytki szare kładą teraz tylko buraki.Lązienka ma być ciepła,kolory jasne a nie bure.napewno nie beżowo-brązowe bo to wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zimnym odpisywałam osobie nad tobą, nie jesteś pępkiem świata, wiesz? Kolorowe dodatki to ręczniki, mydelniczka, ale oczywiście dla kafeterii w łazience znajduje się tylko "sracz". Po co ja się pytam w ogóle tutaj o cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj śmieciu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, po przeciez jedyny sluszny kolor to oczojebny pomarancz, kazdy inny to wiocha i wstyd. A ja mam brazowa lazienke, z kremowymi meblami i biala armatura i walcie sie "znawcy". A co do szarego to nie wiem czy nie bedzie widac na nim kazdej kropelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam łazienkę w kolorze ecri z szafeczkami w kolorze cieplutkiego beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie boje się, że będzie na nich widać każdy paproch i trzeba będzie 5 razy dziennie szorować kafelki. Kurde, nie mam pomysłu na łazienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja mam łazienkę w kolorze ecri z szafeczkami w kolorze cieplutkiego beżu XXX Jak smiesz, przeciez to wstyd i wiocha! :P Ecri to chyba bardzo jasno, nie brudza sie fugi jak szalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podłodze mam jasno szary gres (do białej glazury) i bardzo ładnie się to komponuje. Nie bardzo rozumiem pod jakim kątem ma się sprawdzać bądź nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie zafundować wizualizację,jest ona w cenie płytek,profesjonalne doradztwo.Robisz pomiar,idziesz do galerii płytek tam Pani ci radzi ,pyta co lubisz,jakie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a dlaczego wiocha? zrobiłam taki kolor bo mam łazienkę bez okna,nie jest ona duża więc musi być jasna. Nie pomyliłaś mnie przypadkiem z osobami powyżej.Ja nie widze powodu do puszczania jadu więc wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pytam czy są praktyczne, czy nie trzeba ich 5 razy dziennie myć, bo widać na nich każdy paproch? :) Wiadomo, że łazienkę się często sprząta, ale moja kuzynka zafundowała sobie białe kafle i po umyciu wyglądają na niemyte już po chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie wiem czy wiesz że kupuje się tzw,fugę epoksydową ktora się nie brudzi i nie zachodzi brudem nawet na podłodze. Mam w taką w jadalni ,sprawdza się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartuje przeciez, sama mam jasna lazienke w bezach, a ktos powyzej napisal, ze takie kolory to wiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a popatrz, nie wiedzialam, ale mam w lazience akurat ciemne kafle. Ale niedlugo bedziemy robic przedpokoj i z racji tego, ze jest bez okna chcemy jasne kafle polozyc to przyda sie ta wiedza :) Dzieki, bo "fachowiec" nam o tym nie powiedzial wczesniej, tzn 3 lata temu przy okazji remontu lazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych wiocha dla drugich nie.Z gustami sie nie dyskutuje. Moja łazienka jest śliczna i to nie moje zdanie ale oso trzecich. Miałam na początku opory ale mam dodatki,aaa i jedna ściana z lustra do połowy.Tak mi doradziła Pani wizualistka.Łazienka sie optycznie powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam łazienkę szaro-waniliową z czarnym pasem. I rozne dodatki. Kiedyś były czerwone, potem turkusowe, teraz jest żółty. I zawsze wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na pewno :) Ja lubie beze i brazy, mam ten kolor i w lazience i w kuchni, teraz planujemy robic przedpokoj i tez chcemy podobne kolory, tylko jasniejsze. Niewyobrazam sobie miec zielonej albo pomaranczowej lazienki czy kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam kuchnie i łazienki w róznych kolorach,widziałm tez żywo czerwoną,tak dużą jak pokój kąpielowy łazienkę.Wygładała cudownie. Ale cena płytek sięgała ok 200zł za metr. Droga glazura niestety też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi, bardzo spodobała mi się szaro-waniliowa łazienka, muszę ją rozważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak w PROSEKTORIUM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam szare plytki w lazience ktore są w paski takie brokatowe. Do tego dekor pionowy. Na podlodze szare tylko ciemne. Do fugi dokupilam brokat jest fajnie. Dodatki mam turkusowe. Wcześniej miałam pomaranczowe. Takie plytki to dobry pomysl bo do tego koloru kazdy kolor pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam łazienkę 180x180 w niej wszystko łacznie z pralką Co radzicie,jaki kolor? teraz mam kolor a własciwie dwa /odcienie zieleni ale takiej morskiej i nie sa jednolite takie.... trochę melanż. Kupiłam to mieszkanie i łazienka jest prawie nowa ale w guscie poprzedniego lokatora.Mam zamiar wiosną sie do tego zabrać by to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia mody, te się szybko zmieniają a potem nie da rady patrzeć na te supermodne kolory (modne np. 5 lat temu....) rzadko kto robi remont co kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jakieś jasne na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×