Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szare płytki w łazience praktyczne czy nie?

Polecane posty

Gość gość
ja małą łazienkę zrobiłam całą w beżu, gładkie płytki, fuga pod kolor, te same płytki na podłogę, gładkie bez dokorów drzwi mam w podobnym odcieniu, łazienka wygląda super: jasna, czysta, przestronna dużo dało oświetlenie sufitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie jasna podłoga! Ja mam dwie i w jednej mam szare tak jak pisalam wyzej. W drugiej skusilam się na białą podłogę myje kilka razy dziennie. Wszystko widac :( właśnie za miesiąc zmieniam na czarną podłogę. Szare sie sprawdzily to i czarne będą ok. Nigdy więcej bialej podlogi! Sciany mam biale z czarnym. Do tego dodatki w czerwieni ognistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dahbarak
Mnie się podoba kolorystyka szarości w łazience. Pewnie to też moda na industrialne i minimalistyczne wnętrza. Moja koleżanka ma w kolorach szarości i podłogę i ściany - wygląda to bardzo fajnie. Do tego kolorowe dodatki. Mnie bardzo podobają się płytki z Bergen i Loft - właśnie w takich klimatach widziałabym łazienkę. Co do praktyczności, po ciemnobrązowej łazience dla mnie szarość będzie jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne są takie szare płytki we wzór orientalny http://viverto.pl/plytka_dekoracyjna_icon_variation_2a____60x60_unicom_starker,138,16661.html i nie chodzi tu o mody tylko co się komu podoba. jeśli ktoś szarego nie lubi to mimo mody też sobie nie zamontuje. a jeśli lubi to nawet jak moda przeminie dalej mu się bedzie podobać. natomiast ja bym połączyła to z jakimś innym, może nieco żywszym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przełomie 2014/2015 urządzałam swoją łazienkę właśnie szarym kolorem. Nie dlatego, że to modne, ja po prostu lubię szary kolor ( wszystkie jego odcienie). Ściany i podłoga są szare, biała ceramika, do tego mam szafkę pod umywalkę i wiszący słupek też szare- mają tylko beżowe boki, do tego beżowy kosz na pranie. Zamontowaliśmy punktowe oświetlenie ledowe ( w całym domu świeca ledy) w suficie. Wanna również obudowana szarymi kaflami, do tego deszczownica i szklany parawan. Jest pięknie i przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli pasują do całości aranżacji to jak najbardziej. Ja kupowałam płytki w sklepie http://www.domeko.com.pl i wybór padł na dość jasne. Sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costoimprimir
Generalnie szare płytki w łazience dają radę. I nie, to nie jest chwilowa moda: styl minimalistyczny jest zawsze modny :) możesz to zawsze połączyć z fajnym motywem, np drewniane płytki na jednej ścianie. Polecam zajrzeć do jakiegoś dobrego salonu, np Łazienki z pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu robiłam remont i choc podobaly mi sie szare kafle, to troche sie balam, ze efekt moze byc ciut za drastyczny i podzielilam łazienkę na kafle szare i bezowe (taki byl zestaw dostępny w Leroy) plus szare fugi. Fajnie to wyszlo, ale myślę, ze gdybym sie odważyła całą walnąć na szaro byloby jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, jeszcze jedno - w Leroy Merlin byly jeszcze zestawy mydelniczek, kubeczków, szczotek do toalety itp.w różnych odcieniach "kamienia", ale właśnie szary byl najciekawszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do małych wnętrz szary kolor moze byc prawdziwym strzalem w 10! Przede wszystkim trzeba zachowac spójność i nie szaleć z dodatkami - jak minimalizm, to minimalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś kamienie większe i mniejsze pokłada na płytkach :) Mnie się ten efekt bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy szarej łazience trzeba uważac, by nie przesadzic z ciemnoscia. najlepiej zastosowac lustra, ktore rozswietla nam takie wnetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszy mnie, jak ktos nazywa pomysl na szare plytki chwilowa moda :D fakt, ostatnio jest to popularne, ale taka lazienka wygladac bedzie bardzo dobrze i za 5 lat :) za 10 pewnie też. tylko trzeba urządzic ja z głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jasno-szare, dwa lustra, swiatla i...jest aż za jasno. Musiałam żarówki o mniejszej mocy wkręcić, bo mój facet narzekal, ze go razi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja213
Ja zastanawiam się nad takimi płytkami: http://ilazienki.pl/plytki_tubadzin_modern_square,c_705, fajnie wygląda to połączenie szarości z bielą, postawiłabym też na dodatki w tych kolorach żeby nie robic w łazience jakiegoś kolorowego cyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidda
Szarość chwilowa moda? No przepraszam ale pierwszą łazienkę w szarościach robiliśmy 5 lat temu. Nie było aż tak dużego wyboru jak teraz gdzie fajne wzory znajdziesz w niższych i średnich półkach cenowych. Teraz wybraliśmy śliczne szare płytki Bergen ceramstica - połaczyliśmy dwa odcienie i jest pięknie. Choć może powinnam dać więcej jaśniejszego odcienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia098
Kolor płytek nie ma znaczenia jeśli ktoś dba o porządek. Kupiłam płytki w Trzebnicy http://daf-trzebnica.pl/ w kolorze kremowym. Może rzeczywiście trudniej utrzymać czystość, ale jeśli ktoś to robi regularnie to sprzątanie nie jest uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Jeśli będą matowe to spoko, z połyskiem mogą być problematyczne. Ja mam czarne z połyskiem na podłodze i widać na nich każdy ślad :/ Nienawidzę myć tej podłogi :/ Niestety nie mogę teraz sobie pozwolić na remont. Szukam jedynie nowych akcesoriów do łazienki by poprawić sobie humor - http://megalazienki.pl/akcesoria-lazienkowe/m735 Macie jakieś sposoby na ślady na podłodze? Nawet płyn do szyb nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, że to smutny i zimny design albo chwilowa moda. Uważam, że ten kolor to klasyka, zawsze będzie ładny. Dodatkowo wszystko do niego pasuje i bez problemu ocieplisz go dodatkami. Jeśli chcesz zobaczyć szeroki wybór zajrzyj na www.radmark.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Agata a wróżę pod imieniem wskazanym mi przez Anioła – Sofii. Mam nadzieję, że moje wróżby pomogą Wam w wyborze ważnych decyzji życiowych i okażą się przydatne również w wielu dylematach o mniejszej randze. Do takich zaliczam pytania typu:”Co on o mnie myśli? Czy ona do mnie zadzwoni dzisiaj? Czy będę zadowolona ze spotkania? itd.” Każdy problem jest dla mnie ważny, więc nie wahajcie się mnie prosić o odpowiedzi na frapujące Was pytania. Stawiam karty na: związki partnerskie, praca, finanse, firma, ogólna przyszłość ale ujęta w ramy czasowe (Co się wydarzy?, Co mnie czeka?, Rozkłady urodzinowe, Jaki mam talent?, Jaki on/ona jest/będzie w łóżku?oczko.gif Pytania mogą być naprawde różne, jestem otwarta na Wasze propozycje i dostosuje się. Istotne jest aby podać w emailu swoją datę urodzenia oraz partnera jeśli rozkład dotyczy partnerstwa oraz imię. Nie zapomnijcie też opisać sytuację, w jakiej jesteście… Wróżbę wysyłam emailowo, po otrzymaniu zapłaty za moją pracę na konto. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela736
My mamy szaroście z różem. Dodatki są w kolorze biały. Płytki kupowaliśmy tutaj http://ibudujemy.pl . Wybór mają ogromny. Nasza decyzja była podjęta dzięki aranżacji, która była przedstawiona przy kolekcji. Warto się tym kierować, bo w takim przypadku nasza łazienka można wyglądać naprawdę znakomicie bez ponoszenia kosztów na architekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina nnn
Moim zdaniem szarość ok. Jak to połączysz z jakimś ciekawym kolorkiem np z czerwonym albo morskim to fajny efekt może być :) ja już prawie kończe remont swojej i szukam tylko fajnych żaluzji, wie ktoś? Ja ze swojej strony moge polecic sklep lazienkaplus.pl, bo tam np wanne zamawialismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie taki chłodny design jest najlepszy i mysle ze nie jest to chwilowa moda. Robilismy ostatnio remont , wszystkie projekty i niezbedne materiały mamy od http://ceramik.info.pl/ . Nowa lazienka wyglada niesamowicie a do tego jest bardzo praktyczna bo na takich szarych plytkach nie widac tak brudu i zacieków po wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nawet bardzo można latami nie myć kafelków i nic nie widać dosłownie i całkiem w przenośni ,po roku wystarczy przejechać szpachelką bardzo praktyczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×