Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laylunia

Kontakt z byłym

Polecane posty

Gość Laylunia

Hej. Co sądzicie o takiej sytuacji. Facet zostawia mnie dla innej (bo mu się znudziłam- przyznaję, że robiłam dla niego wszystko więc mu się nie dziwię), ogólnie na początku unika kontaku... Prosi żebym nie pisała sms-ów bo ona zobaczy a on nie chce problemów, jak dzwonię to mówi, że oddzwoni i się nie odzywa... Później coś się zmienia i zaczyna traktować mnie jak przyjaciółkę, opowida o swoim związku, prosi o rady (generalnie ich związek jest bardzo burzliwy). Później znów kontakt zanika i dzieje się coś dziwnego... On znów zaczyna się odzywać i to często, ale nie chce mówić co u niego jednak interesuje go moje życie, nie pyta czy kogoś mam ale co słychać u mnie w pracy, jak mi poszło na treningu, co dziś robiłam, gdzie byłam z koleżankami itp... Jak pytam co u niego to nagle musi kończyć. Myślałam, że może chce wrócić ale twierdzi, że nie... że jestem tylko jego znajomą... Kiedyś powiedziałam mu wprost, że nadal coś do niego czuje i jeśli chce być ze swoją obecną dziewczyną to niech wykasuje mój nr bo naprwdę mnie rani takim zachowaniem ale mnie uprosił żebyśmy jednak mieli kontakt... Później już bardziej dosadnie (kilka dobrych razy) mówiłam mu, że nie chce być jego koleżanką i żeby sp**** ale robi wszystko żeby jednak mieć ze mną kontakt... Potrafi ktoś wyjaśnić takie zachowanie faceta ? Może być tak że on chce wrócić czy faktycznie chodzi tylko o przyjaźń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze chce miec z toba kontakt w razie gdyby mu z tamta nie wyszlo.cwaniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawi się twoimi uczuciami twoja wina,że pozwalasz sobie na te kontakty-po co ci to? rozdrapujesz ranę i potem czujesz się strasznie zdołowana nie licz na powrót,on dowartościuje się-lubi patrzeć jak cierpisz czerpie twoją energię,wysysa,to jest wampir energetyczny po każdym spotkaniu z nim zawsze będziesz przygnębiona on porzucił cię,a ty jakby nic ...serdeczna z nadziejami? błąd karygodny! skrzywdził ciebie i nadal krzywdzi za twoim przyzwoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×