Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 18 lat i chyba jestem w ciazy

Polecane posty

Gość katę
jesli nie robiłaś go z rana zrób z rana i poczekaj kilka dni u mnie tez bylo ze jedna wyraźna a druga bladziuchna a po kilku dniach robiąc rano wyszła juz wyraźna wiec powtórz za kilka dni ale juz można pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z wykrzyknikiem
Już miałam się skrzywić, bo sądziłam, że temat założyła jakaś ulękniona, niezdarna, chlipająca i zasmarkana istota, a tu miłe zaskoczenie = brawo dziewczyno, że chwytasz byka za rogi i się nie poddajesz! Bądź dobrej myśli - wszystko się ułoży - jeśli tylko Ty i Twój partner będziecie tego chcieli. Nie poddawajcie się ludziom z zaścianka! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat to jeszcze nie tak źle. Poradzisz sobie, a nawet fajnie, że będzie mieć młodą mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaba kreska pojawia się na wielu testach po kilkunastu minutach - dlatego trzeba czytać instrukcję :P zrób test z krwi jak chcesz mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam jedną mocną i słaba kreskę teraz mam 3 miesięczna niunie obok :) na pocieszenie też mialam 18 lat i dajemy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Proszę o pomoc. chodzi o to że 19.05 dostałam okresu i trwał on 6 dni potem mniej więcej od 6.06 do 12.06 miałam dni płodne a 14.06 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i właśnie 24.06 miałam dostać okres ale ciągle nic.żadnych objawów ani nic co by wskazywało że "te" dni nadejdą:/ ciąża nie byłaby dla mnie tragedia ale chce wiedzieć czy jeszcze była możliwość zapłodnienia i czy rzeczywiście jest możliwe że się "udało" . Pozdrawiam i proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża jest możliwa. Kalendarzyk to metoda średniowieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prawdopodobne jest to, że przez branie tabletek i zaprzestanie ich stosowania nie masz okresu, tak czasem się zdarza. Jeśli jednak jesteś w ciąży to gratuluję i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli używaliście prezerwatyw to wątpie żeby była ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna134
Nie martw się łaska trzymamy kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuję tym trollom którym ulżyło obrazić dziewczynę ulżyło wam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety spodziewaj sie ciąży bo ja przy 3 testach miał Malo widoczne kreski prawie ich znać niebylo ale byly pojawiły się po 4 naj dłużych minutach mojego życia tyle ze ja planowałam i wieku 24 ale wiek niema tu znaczenia tylko czy ktos dorósł do odpowiedzialności dasz rade dziecko jest cudem bożym zapraszam cie na inne forum Brzuszek.net tam dowiesz sie wszystkiego poznach inne kobiety w ciąży bo tutaj siedzą jacyś porąbani ludzie kiedy bym nieczytala to zawsze sa jakies wyzwiska itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollle a jaki wiek według was jest dobry na ciążę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno nie 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat to k*u*r*w#o do zeszytów a nie do wyra z chłopakami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie mówimy by rodizc dzieci po 40, ale 18 to za wczesnie. Ale wiek 23 -26 wydaje się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Współczuję osobom, które krytykują. Macie smutne życie. Trafiło się i teraz młodzi muszą podnieść odpowiedzialność, ot cała filozofia. Nie oni pierwsi, nie ostatni. Zgadza się, że dużo tracą bo okres studiów powinien być jeszcze czasem luzu, a koniec liceum... cóż ja wtedy o wszystkim myślałam, ale nie o macierzyństwie. Teraz mam 28 lat i jestem w ciąży i co mogę powiedzieć na pocieszenie: Poradzisz sobie, a jak będziesz chciała skończysz niejedną jeszcze szkołę i osiągniesz wymarzone cele. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsk
Hej ja tez miałam 18 lat jak zaszłam w ciążę pobraliśmy sie w czasie ciąży i mam teraz 3 letnia córkę i jestem w kolejnej ciąży ja uważam ze to dobry wiek kobieta jest juz pełnoletnia i ma prawo a po za tym będziesz wyrozumiała młoda mama i jak odchowacie dziecko nie będziecie dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debatujecie nie wiadomo po co. Autorka prawdopodobnie w ogóle nie jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40
No to zostaniesz mamą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu ludzie to , że dziewczyna mówi że da mu wszytsko co najlepsze to nie oznacza że z mopsu ! Może jej chłopak pracuje i ona to jest 21 wiek i matki nawet 16letnie dają radę z wychowaniem dziecka i szkołą i nie biorą od mopsku czy innych źródeł i dają radę a ona jest już dorosła ma 18 lat i to lepiej że w tym wieku niż jakby miała 14-15 lat. 18 lat to dobry wiek moja koleżanka też zaszła mając tyle i jest świetną mamą a powiem wam że lepsza młoda mama niż taka stara albo te co urodzą i zabijają albo je martretują to po co takie baby rodzą skoro tak robią?! A ty kochana pomimo że cię nie znam to wiem że dasz radę i to wcale nie jest straszne zostać mamą w tym wieku wręcz przeciwnie coś wspaniałego nosić przez 9 miesięcy pod serduszkiem malutkie szczęście. I dam Ci dobrą radę olewaj to co będą mówić o Tobie bo szkoda czasu na takie bluzgi ciesz się tym co masz bo inne kobiety pragną mieć dziecko a nie mogą. Trzymajcie się cieplutko :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy w kazdym wieku moze zostac mama i nie ma na to reguly . Ja mam 18 lat i tez jestem w pierwszym miesiacu i nie zaluje. Czasami dopadaja czlowieka chwile zwatpienia ze jak to bedzie czy dam rade,ale mam przy sobie kochajacego chlopaka i rodzinne i dam rade . A wszystkim hejterka ktore maja nie tak z glowa dziekuje,bo wiadomo kto to pisze. Zazdrosc wami przemawia czy co !? Bo ja to tak rozumiem zazdrosc i nic innego. Mama mozna byc w kazdym wieku i nikt nikomu tego nie odbierze. A jesli jestescie tez matkami to dawajcie dobre rady a nie hejtujecie bo moze kiedys wasza corka bedzie miec dziecko i moze byc jeszcze mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre nastawienie. W tym wieku jest ciężko natomiast wierze w was ze dacie rade. A co do usuwania dzieci to potepiam takie osoby.Chociaz nie wiadomo jaka sytuacja by nie była nigdy bym nie miała sumienia tak zrobić. I tak jak poprzedniczki dbaj o siebie z całych SIL i o maleństwo również. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają.... dziewczyna pisze ze ma warunki tzn.ze ma jej kto pomóc, facet raczej jej nie zostawi a nawet jeżeli to jak jest mądra dziewczyną to da sobie radę. Co niektórzy lubią wbić szpile, dobić... ja urodziłam mając lat 19 ,wyszlam za mąż, drugie dziecko za 7 lat i nie żałuje niczego pomimo ze po 10 latach moje małżeństwo dobieglo końca. Moje dzieci są największa radoscia mojego życia, NIGDY nie zalowalam ze moje życia tak się potoczyło. Dalam sobie radę z pomocą rodziców. Dziś jestem niezależna kobietą, mam dzieci w wieku 15 i 8 lat i wiem ze jak sie chce to się da. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trymestrowa
Witam Jeśli chcesz dowiedzieć się czy masz objawy ciąży ,a nie ufasz tradycyjnym testom to polecam skorzystać z testów ciążowych online http://test-ciazowy-online.dobry-test.pl/ , które stawiają zawsze trafną diagnozę bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×