Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Poczatek związku i nieudany seks

Polecane posty

Gość gość

Czesc wszystkim, piszę bo niestety mam duży problem. Spotykam się z chlopakiem od dwóch miesięcy. Na początku strasznie na mnie działał, aż do momentu pierwszego seksu. Otóż prawdopodobnie bardzo się zestresował i zdecydowanie nic nam nie wyszło, było nieporadnie i ostatecznie jemu nie chcial stanać. Zrobilismy sobie przerwe pół godzinki i spróbowaliśmy jeszcze raz, było lepiej jednak po chwili nastapił ten sam problem. Od tego czasu próbowaliśmy jeszcze dwa razy i za każdym razem on się wciąż stresuje i myśli czy wszystko się uda, przez co się nie udaje. Ja szczerze mówiąć straciłam już ochotę na zbliżenia z nim, sama słabo się podniecam i jakbym straciłam już wiarę, że może się to udać. Pomimo tego, że świetnie do siebie pasujemy, możemy rozmawiać godzinami zaczynam dostrzegać w nim coraz wiecej wad i odsuwać się psychicznie. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy jest sens to dalej ciągnąć? Ja wiem, że nie mozna nikogo skreslać, ale osobiście nie wiem jak to rozwiazać, bo sama straciłam na niego ochotę i przez to z mojej strony też wszystko jest zbyt przemyślane i mechaniczne. Poradźcie coś prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×