Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rehabilitacja

Polecane posty

Gość gość

znacie kogoś, kto sie rehabilitacją niemowlaków zajmuje? potrzebuję dość pilnie namiarów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy w jakim miejscu szukasz, bo chyba nie w całej Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan Jerzy Siedlecki z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie podaj okolice, łatwiej bedzie znaleźć. Jedyny rehabilitant, z jakim miałam do czynienia to Patryk Gołębiewski z http://www.gabinety-wawelska.pl/fizjoterapia w Pile - dobry fizjoterapeuta, ale to już musiałabyś zadzwonić i dopytać o szczegóły, jesli to Twoje okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rehabilitację niemowląt to mogę polecić Centrum Terapii Dzieci i Dorosłych w Łodzi - http://neurostyk.pl/ . W Centrum pracuje wielu specjalistów którzy na pewno pomogą dziecku malutkiemu także warto przedzwonić chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beszkal
ja chodziłam w Krakowie do RehaExpert i szczerze mówiąc bardzo sobie chwalę - konkretnie, dokładnie i widać postęp w uszkodzonym barku! także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysia2
Moaj rehabilitacja była przeprowadzana w Boramed https://www.boramed.pl/272_rehabilitacja_osteopatia . Zarejestrowałam się sprawnie no i przyjęli równie szybko. Nie ma co się bać ,bo mają doświadczonych rehabilitantów. Mają ponadto nowoczesny sprzęt więc rehabilitacja na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodziło na rehabilitację do Rehaorthopedica i pamiętam, że miło spędzało tam czas. Specjaliści tam pracujący mają bardzo dobre nastawienie do dzieci i potrafią ich skutecznie zachęcić do ćwiczeń. Polecam tę klinikę, ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiko
ja chodziłam na zabiegi w Krakowie na Piwną - do gabinetu G&R i efekty były, ból mijał, ja wracałam do sprawności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukałem dobrego sprzętu do rehabilitacji i znalazłem tutaj http://rehabeat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu zdecydowanie www.crmodus.pl Bardzo dobrze prowadzą rehabilitację, mają dobrych rehabilitantów. Ja byłam u nich z kręgosłupem, mąż ostatnio ze stawem skokowym, który uszkodził przy bieganiu. On tak samo zadowolony z Modus jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elozeo
jak Kraków to gabinet G&R na Słomczyńskiego - świetny zespół rehabilitantów i dobrze wyposażony gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnisari
no te gabinety G&R mają świetnych rehabilitantów, też chodziłam tam na rehbailitację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkuspio
G&R są najlepsze w Krakowie, ja chodziłam na Piwną i była bardzo zadowolona z efektów zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Krakowa to polecam wam skontaktować się z ośrodkiem rehabilitacyjnym www.fizjomotus.pl Tam sama przechodziłam rehabilitację. Ośrodek ma szeroką ofertę i zatrudnia doświadczonych specjalistów, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandimandi
ja w Krakowie chodziłam na zabiegi do G&R na Piwnej. Zabiegi przyniosły mi ulgę, ból odpuścił i wróciłam do sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoprus
też mam sprawdzony gabinet G&R, już nie raz pomagali mi rehabilitanci w walce z bólem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolimpus
o dobrze wiedzieć, że poelcacie G&R. Ja właśnie się tam wybieram na Piwną, liczę że rehabilitant pomoże mi w odzyskaniu sprawnosci po wypadku, bo każdy krok jak na razie sprawia mi ból a nie mogę pozwolić sobie na tak długie dochodzenie do siebie i walkę z bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić ze swojej strony ośrodek Constance Care, który ma dość przystępne terminy i szeroki zakres rehabilitacji. Mój syn był po wypadku, miał problemy z chodzeniem, ale w CC stanął dosłownie na nogi i jest teraz sprawnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaluzzi
ja chodziłam na słomczyńskiego do g&r na zabiegi. Udało mi się wrócić do sprawności po zabiegach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkirro
G&R to dobre gabinety, ja tam chodziłam na zabiegi na Piwną, jak byłam po wypadku. Zabiegi pomogły mi, ból minął i wróciłam do sprawności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andresis
no w Krakowie G&R to cieszą się bardzo dobrą opinią, moja siostra tam chodziła na Słomczyńskiego na zabiegi i teraz ja się zpaisałam bo mam problemy z odcinkiem szyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.09.28 gdzie jest ten ośrodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmerkol
G&R gdzie jest? W Krakowie - mają kilka punktów. Ja osobiście chodziłam na Piwną i byłam bardzo zadowolona z rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokko
ja chodziłam na Słomczyńskiego do tego G&R i też byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frygo

ja miałam zabiegi na Piwnej w tym G&R i też mogę polecić. Duz plus, że zabiegi mogłam zacząć od razu nie musiałam czekać w kolejce tylko od razu rozpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać Ci namiar na gabinet rehabilitacyjny do którego jeździliśmy z córką na terapie NDT-Bobath . Nazywa się Szymczyk Medical. Nasza dobra znajoma bardzo pozytywnie się o nich wypowiadała, a że zależało nam na tym by córka trafiła w dobre ręce, postawiliśmy na kogoś sprawdzonego. Zdecydowanie warto polecić. Super podejście do dzieci i co najważniejsze - są zauważalne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimka

w Krakowie mogę polecic wlasnie z całego serca Reha Expert - znakomicie mi pomogli z kontuzją, doprowadzili do takie stanu ze ruszanie nie sprawia mi żadnego bólu. Jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×