Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niezbyt ładna figura i twarz

Polecane posty

Gość gość

Figura z tych, co to psioczą na nie faceci - płaski tyłek (ale biodra szersze), brak wcięcia w talii (mimo że mam w niej stosunkowo mało), nogi takie se, ogólnie - bez szału. Jedynie piersi fajne. Twarz zwykła, czasem się podoba, czasem nie, zależnie od gustu. Mężczyźni mnie lubią, uważają za inteligentną, pod względem charakteru doceniają, ale co z tego. Sama od 5 lat. Już się poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij ćwiczyć. Wyćwicz tyłek i talie. Ogólnie ciało. Potem się umaluj i będzie git. "Już się poddałam, ile masz lat, 22".. Rozwaliłaś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu miała s facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś 2 miesiące ćwiczyłam tyłek, potem przestałam bo po prostu ujędrnił się lekko i tyle ale nie miałam kupra odstającego nadal w ogóle..może do tego powrócę ale na wiele nie a co liczyć, wszystkie kobiety w mojej rodzinie maja takie d**y nawet jak maja wiecej kg talii NIE DA się wyćwiczyć, skoro jestem prosta jak kij przy 66 w talii to jakim cudem twoim zdaniem mam wyćwiczyć wcięcie? ... zazdroszczę facetom, oni mają o wiele łatwiej z ćwiczeniem sylwetki, nawet chudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skąd podejrzenie że się nie maluję? maluje się i stroję jak debil, a i tak jestem w tyle, bo jest masa ładniejszych Miałam jednego faceta, w dodatku to był byle jaki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'No racja, niestety talia wynika z dwoch rzeczy: - budowy kosca, czyl masz gleboko wciagniete dolne zebra (aktorki je wycinaja )i szersze kosci miednicy - usyuowania tluszczu co jest najczestrze u przecietnej kobiety, to tluszcz osadzajac sie na boczkach tworzy nam talie Zobacz modelki i szczuple dziewczyny bardzo rzadko posiadaja wciecie. Najczesciej sa proste no i kobiety chude tez niestety sa proste. Talia to pojecie wzgledne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się porównywać do calej reszty. Znajdz to co w Tobie jest ładnego. zacznij jeszcze raz cwiczyć tyłek. Chyba, że chcesz mieć jak kim k to wtedy od razu sobie odpuśc, bo ona ma sztuczny. A poza tym nie musisz mieć idealnej sylwetki żeby miec chlopaka, bo wygląd to nie wszystko.. musisz tylko trafić na swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że wygląd to nie wszystko :) ale chciałabym kogoś mieć i stworzyć udany związek, a tyle czasu mi się nie udaje (mimo że potrafię sama wykazać inicjatywę etc) że różne myśli przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Kim nie, ale na pewno nie będę mieć takiego podobającego się. Bez ubrania on źle nie wygląda, jest jędrny i moim zdaniem niezły, mimo że płaski, ale z tego co widze to istotne, żeby w ubraniach się prezentował krągło, a tutaj z tym słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieważne :) raczej nie szukam nikogo przez neta, staram się nawiązywać znajomości na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I brzydkie maja facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się martwisz, na żonę się nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito zamiast siedzieć i użalać nad sobą weź się za ćwiczenia. Czynią cuda. I nie mów że trochę ćwiczyłaś. Ja ćwiczę regularnie od 2 lat, mało bo mało 2h tygodniowo i widzę takie efekty że szok. Na talię skręty, skłony w bok i hula hop, na pupę przysiady. I nie mów, że się nie da bo ja z worka bezkształtnej obwisłej masy stałam się seksowną kobietą. Da się tylko regularnie ćwicz, a nie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno kiedys znajdziesz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×