Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlabastrowyOdczynnik

I weź zrozum kobietę!

Polecane posty

Gość AlabastrowyOdczynnik

Cześć. Sprawa wygląda tak: Mam bardzo zamkniętą w sobie koleżankę, w której się zakochałem. Bardzo lubię jej pomagać, rozwiązywać problemy, tylko ona w większości przypadków mi nie pomaga, bo sama sobie da radę... Wczoraj były urodziny mojej innej koleżanki. No i jak z nich wróciłem, to ustawiłem na skype status "Dzięki za miły dzień i fajną zabawę, Dorotko", i napisałem do tej, w której się kocham. A ona do mnie, żebym się zainteresował Dorotką, nie nią. No to zadzwoniłem i rozmowa wyglądała tak: Ja: O, chyba ktoś tu zazdrosny jest. Ona: Nie. Po prostu zainteresuj się nią. Ja: Wolę Tobą, słońce. Ona: Do niej też tak mówisz? Ja: Nie, tylko do Ciebie, ona nie jest tego warta. Ona: Akurat. Ja: Naprawdę. Będziesz się długo gniewała? Ona: Nie wiem. I się rozłączyła :( I ZROZUM KOBIETĘ. ZROZUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
kobiety są zazdrosne o wszystkie inne kobiety w twoim życiu nawet jak zaprzeczają. taka nasza natura. od babci po sąsiadkę z drugiej klatki z która zdarzy ci się zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknieci ludzie zazwyczaj sa madrzy, wiec nie mysl,ze bedziesz ja urabial jak pozostałe cielaki, bez powodu taka nie jest, zna facetów ,ludzi,moze nie ufa i widac, dobrze. bo niby kochasz ją, ale co , nie znasz kobiet czy po prostu zgrywasz idiote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz postaw się w sytuacji odwrotnej i wyobraź sobie że twoja dziewczyna, czy kandydatka na dziewczynę pisze do jakiegoś fagasa: "Dzięki za miły dzień i fajną zabawę, misiaczku" Też by cię szlag trafił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciesz się, że tak łagodnie Cię potraktowała... A po jakiego grzyba ustawiałeś takie infor. na skype? W coś z Nią grasz? Celowo chciałeś wzbudzić jej zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehehe ale problemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status na skype zly oj,oj :-( Uwaxaj zebys na.facebooku nie zaprosil nieodpowiedniej osoby :-D Prosze Was czy Wy macie po.10 lat? Bo takie pierdy to znaczenie dla dzieciakow maja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol dópy
gosc 10:14 Kocham Twoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czego tu nie rozumiesz? skoro kochasz sie w jednej przestan chwalic druga? takie to trudne? serio nie dało sie na to wpasc samemu? Kobiety lubia sie czuc jedyne i wyjatkowe, Ty zapewne tez bylbys zazdrosny jakbys zobaczyl dziwny opis u niej na skype do innego kolesia. Postaw sie w jej sytuacji uzywaj mozgu a zobaczysz ze kobiety wcale nie sa takie skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcze, ona po prostu nasrała na ciebie, jest kompletnie niezainteresowana gościem który nie ma za grosz charakteru, kompromitujesz się na każdym kroku, z tą dziewczyną masz już niestety pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlabastrowyOdczynnik
jem kupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×