Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lusia1993

Rozstępy i cellulit :(

Polecane posty

Gość gość
Polecam zmianę diety i ruch. Na cellulit dobrze działają zabiegi endermologii. Zobacz sobie na stronie WellDerm - maja tam super pakiet właśnie na rozstępy. Działają wielowymiarowo. Jest laser frakcyjny i mezoterapia na rozstępy (naprzemiennie). Myślę, że można zaufać temu miejscu. Ja chodziłam na endermologię i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne efekty są po karboksyterapi zabieg nie jest najprzyjemniejszy ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit to lipoliza, różne zabiegi ujędrniające, itd. A na rozstępy moim zdaniem świetnie sprawdza się laser frakcyjny. :) Ja regularnie chodzę na różne zabiegi do http://maestriaklinikaurody.com/ i jestem naprawdę zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaAwaria
z tkich zabiegów na cellulit moge po prostu polecic laserowe usuwanie cellulitu . w klinice miracki w Warszawie miałam coś takiego przeprowadzane .I Mogę smiało powiedzieć ,ze zabieg jest w 100% bezpieczny ponieważ stosowanie urządzenie monitoruje temperaturę leczonej skóry. Takze na pewno ta skóra się ani nie przegrzeje ani nie poparzy .Ja z efektów jestem bardzo zadowolona , przynajmniej nie będe się wstydzila wyjsc na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alloram
tak, zdecydowanie - ta klinika jest na prawdę spoko i dokłada. byłam tam parę razy, w sumie zaczęło się od tego że w prezencie zabieg dostałam....i już z nimi zostałam na różne takie zabiegi upiększające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradleyka
ćwiczenia, smarowanie i zabiegi...polecam Ci zabiegio w Klinice Miracki...mają na prawdę fajne różne zabiegi, ja chodziłam na Triplex Cellulaze i widze efekty. także warto sięgnąć po specjalistyczne metody jeżeli te domowe nie daja rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritttes
wcieraj olej Tamanu nawet jak już robią się blizny tzn. rozstępy nie są już takie różowe i powinno pomóc. u mnie zbladły i to tak naprawdę mega, a stosowałam wszystko już chyba wcześniej.. moja siostra jak była w ciąży to też smarowała i nie miała rozstępów, zamawiałyśmy ten olej na www.topdrogeria.pl bo nigdzie nie mogłyśmy go dostać stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 24
Jestem normalnej postury, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 24
Jestem normalnej postury, dbam o dietę, od czasu do czasu ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 28
Patrzcie! wyszukałam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Można przeszukiwać według miast. Wystarczy kilka kliknięć. Musicie tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć gabinet kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z zabiegów redukcji cellulitu BeautyTek Premium gdzie efektem będzie widoczne wypłycenie blizn wypukłych lub wypełnienie blizn wklęsłych, zagęszczenie skóry. Taki zabieg możemy śmiało wykonać w www.esthe.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJoanna22
Ja znam skuteczny suplement, walczy z cellulitem i sprawdza się całkiem nieźle. Mowa o cellactiv, ja go kupuję tu https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/. Zawiera naturalne składniki i jest bezpieczny w stosowaniu na co dzień. Poleciła mi go koleżanka, też zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz w żadne cuda tylko dieta i ćwiczenia. Tak swoja droga ktoś widział gruba osobę bez cellulitu bo ja nie szczupłe tez mają ale nie wszystkie grube wszystkie. Trzeba uważać co się je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomaga dres sauna. Dodatkowo jak ktoś chce można przed założeniem użyć kremu, ale samo noszenie wygładza skórę i zmniejsza cellulit. Rozwiązanie nie drogie, bez wysiłkowe i dające efekty. Efekt będzie widoczny już po tygodniu częstego noszenia. Ja z lenistwa po prostu śpię w takim dresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pozbyciu cellulitu też skuteczna jest sauna na podczerwień(infrared).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku cellulitu, polecam picie dużej ilości wody – co najmniej 2l. Najczęściej jest to efekt odwodnionego organizmu, bądź przynajmniej niewystarczająco nawodnionego ☺ Jeżeli to nie pomoże, to warto pomyśleć o jakimś zabiegu,  który zniweluje ten problem. Jeżeli chodzi zaś o rozstępy, no to na to nie ma idealnego, domowego sposobu. Wszelkiego rodzaju maści i żele mają na celu zapobieganie (a i tak to jest według mnie mocno dyskusyjne), a nie leczenie. Wiem to, bo sama próbowałam nieskutecznie walczyć z rozstępami na własną rękę. Koniec końców, wybrałam się na konsultację medycyny estetycznej do dr. Marka Wasiluka w klinice L’experta ☺ Skorzystałam z frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej i jestem zachwycona jej efektami. Wiadomo, że nie usunęłam blizn na dobre, bo jednak były bardzo głębokie, obszerne i nieco przestarzałe, ale nie wstydzę się już odkrywać brzucha ☺ Musiałabyś się im przyjrzeć z bliska, żeby faktycznie je dostrzec. Zatem, tyle jeżeli chodzi o moje porady na ten temat ☺ Jeden i drugi problem jest mi dość dobrze znany i przewałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tak bardzo chcą się pozbyć cellulitu ,a ma on też swój uro.k😊

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×