Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba tylko ja mam problem z poznaniem kogos

Polecane posty

Gość gość

Moja kolezanka ledwie co po rozstaniu poznala swojego faceta na portalu randkowym, po kilku rozmowach do niego pojehala, teraz jzu zwiazek od kilku dni. Widze nie oplakiwala dlugo bylego. Ja tak nie umiem :( ja umiem tesknic latami, z reszta portale randkowe mnie odrzucaja bo nie mam ochoty z nikim pisac. Do konca bede sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie zastanawiaja jak to ludzie robia :D pojechac do kogos po kilku rozmowach? jestesmy takie "sztywne" :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to upokarzające jeździć do obcego faceta, chyba powinno być na odwrót. I jeszcze pewnie do wyra mu wskoczyła. Nie martw się, koles się zabawi i kopnie w doopę taką szmatę jak twoja znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddd
Pamiętaj o tym że czas leci. Nie w sensie że jatka ci lecą i jesteś coraz starsza, ale w sensie że z każdą chwilą tracisz cenne sekundy swojego życia. We wspomnieniach nie ma nic złego - właściwie pielęgnowane są cudownym skarbem - z życiem jest jak z jazdą na rowerze - aby się utrzymać musisz ciągle pedałować do przodu. Nie myśl permanentnie o przeszłości, bo naprawdę przyjdzie taki moment że będziesz żałować, że nie zaryzykowałaś. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj trochę to upokarzające jeździć do obcego faceta, chyba powinno być na odwrót. I jeszcze pewnie do wyra mu wskoczyła. Nie martw się, koles się zabawi i kopnie w doopę taką szmatę jak twoja znajoma. xxxxx Nie.... widzialam jego zdjecie, on nie nalezy do facetow, ktorzy moga przebierac w babach. Poza tym maja juz na fb ustawiony status w zwiazku, wiec szybko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćddd wczoraj Pamiętaj o tym że czas leci. Nie w sensie że jatka ci lecą i jesteś coraz starsza, ale w sensie że z każdą chwilą tracisz cenne sekundy swojego życia. We wspomnieniach nie ma nic złego - właściwie pielęgnowane są cudownym skarbem - z życiem jest jak z jazdą na rowerze - aby się utrzymać musisz ciągle pedałować do przodu. Nie myśl permanentnie o przeszłości, bo naprawdę przyjdzie taki moment że będziesz żałować, że nie zaryzykowałaś. Powodzeniausmiech.gif xxxx No tak , ale doszlam do wniosku, ze nie mozna w zyciu w danej chwili zrobic wiecej, niz mozna ;p wiem, maslo maslane, ale chodzi o to, ze jak i tak nie ma nikogo na horyzoncie, to sila rzeczy wspominam bylego. Gdyby ktos naprawde interesujacy sie pojawil, pewnie bym przestala. Powiecie - to szukaj. Tutaj akurat mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystaj z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c*****e rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na lenistwie i obawach przed nowym rozczarowaniem. A tu trzeba działac. Życie jest piekne, cenne, czas ucieka wiec najwyższy czas wziąc sie do roboty i zapoznawać . We dwoje zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ty po prostu zaniedbana jesteś. Brzydka, źle ubrana, robisz głupie miny i nie potrafisz w rozmowie się wyluzować? Może jesteś leniwa, może masz pusto w głowie, może gruba, może zakompleksiona, a może zanadto wyzwolona? Szukaj przyczyn w sobie. Ja bym stawiała na lenistwo i brak chęci zaangażowania się naprawdę, bo boisz się rozczarowania. A tak się nie da, jeśli nie chcesz, żeby bolało, to fajnie też nie będzie, bo nie będzie niczego jak mawiał pewien kandydat na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może ty po prostu zaniedbana jesteś. Brzydka, źle ubrana, robisz głupie miny i nie potrafisz w rozmowie się wyluzować? Może jesteś leniwa, może masz pusto w głowie, może gruba, może zakompleksiona, a może zanadto wyzwolona? Szukaj przyczyn w sobie. Ja bym stawiała na lenistwo i brak chęci zaangażowania się naprawdę, bo boisz się rozczarowania. A tak się nie da, jeśli nie chcesz, żeby bolało, to fajnie też nie będzie, bo nie będzie niczego jak mawiał pewien kandydat na prezydenta. xxxx tesknie za bylym i nie umiem sie zainteresowac nikim innym. nikt mnie nie podrywa i nie znam facetow bez pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jestem sama i bede sama i zycie mi tak minie. w tym problem, co tu jest do rozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim podejściem to murowane... a co robisz, żeby kogoś poznać? "wychodzisz" w ogóle do ludzi czy tylko siedzisz przed kompem i piszesz jaka jesteś nieszczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn wychodzenie do ludzi nie zawsze gwarantuje sukces, tez wychodze a znalezc nie moge a znam takich co nie wychodzili i w necie znalezli, wiec to jest tylko kwestia szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko lepiej chyba poznawać ludzi w świecie realnym, myślę że tak łatwiej budować relacje w ogóle, nie tylko te "uczuciowe" znajomych mam mnóstwo, z tego mnóstwa wyłuszczyłam kilka osób, z którymi jestem bliżej, i z tej małej grupki wyodrębniły się bardzo silne przyjaźnie gdybym chciała, w morzu tych ludzi znalazłabym pewnie i kogoś do kochania, jednak mam już kogoś i nie jestem zainteresowana chyba najlepiej przyjąć strategię szukam dobrych znajomych, bo wśród nich znajdzie się ktoś fajny, z kim będzie można stworzyć coś więcej w necie łatwo o maski, które na żywo wyłapiemy, poza tym co jeśli poznasz kogoś z daleka? będziesz jeździć do niego? zostawisz wszystko i pojedziesz tam? a jak nie wyjdzie? uważam, że lepiej szukać bliżej.... bezpieczniej, pod kątem życiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji polecam porady wrózki. Na pewno pomogą. Ja korzystam bardzo często z podpowiedzi wróżki Sofii. Namiar do niej to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×