Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dbanie o samochód

Polecane posty

Gość piotrowy
Kupiłem ostatnio w Castoramie płyn do mycia szyb samochodowych i jestem w szoku. Przerobiłem już masę tego typu specyfików, od tanich supermarketowych po te nieco droższe, no ale powiedzmy sobie szczerze, po użyciu z wrażenia to nigdy nie padłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością kupisz jakiś fajne używane auto w tej cenie, ja za 19 tys. kupiłam używanego citroena C3 i jak do tej pory jestem zadowolona. Małe auto i wszędzie się mieści. Póki co dobrze się sprawuje, ale o niego dbam sama. Myje go regularnie przed swoim garażem, ostatnio przetestowałam nowy szampon do mycia, który kupiłam w tym sklepie: https://autonablask.pl/jaki-szampon-do-mycia-samochodu/ . Przyznam szczerze, że już kilka rzeczy do samochodu u nich zamawiałam i znowu się nie zawiodłam. Jakoś wolę sama utrzymywać moje auto w czystości, tym bardziej, że mam garaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością kupisz jakiś fajne używane auto w tej cenie, ja za 19 tys. kupiłam używanego citroena C3 i jak do tej pory jestem zadowolona. Małe auto i wszędzie się mieści. Póki co dobrze się sprawuje, ale o niego dbam sama. Myje go regularnie przed swoim garażem, ostatnio przetestowałam nowy szampon do mycia, który kupiłam w tym sklepie: https://autonablask.pl/jaki-szampon-do-mycia-samochodu/ . Przyznam szczerze, że już kilka rzeczy do samochodu u nich zamawiałam i znowu się nie zawiodłam. Jakoś wolę sama utrzymywać moje auto w czystości, tym bardziej, że mam garaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja między innymi jeżdżę swoim samochodem do sprawdzonej myjni www.myjnia-estyma.pl w Lublinie. Tam zajmują się nie tylko czyszczeniem mojego samochodu ale też jego konserwacją i zabezpieczaniem lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimba

Polecam Ci stałe przeglądy i jednak zajeżdżanie do mechanika co jakiś czas. Warto wcześniej wychwycić daną usterkę, niż później pchać się w koszty. Jeśli jesteś z północy, mogę Ci polecić Ring z Gdańska. Solidni mechanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollo

Jakbyście szukali firmy od regeneracji filtra DPF to skierujcie się do firmy Tomasza Słomińskiego z Wrocławia na Buforowej. www.regeneracja-dpf-fap.com   Zajmują się kompleksową obsługą filtrów cząstek stałych (DPF). Firma bardzo solidna, od dawna jestem zadowolony klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczerze i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ekipa z facebook.com/okami.detailing to najwyższa klasa. Nie musicie wierzyć na słowo, wystarczy, że wejdziecie na ich stronę i zobaczycie sobie galerię i efekty ich prac, dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli dbacie o swój samochód to polecam wam skontaktować się z firmą www.regeneracja-reflektorow.pl Oni zajmują się regeneracją reflektorów co wpływa nie tylko na wygląd naszego samochodu ale też na nasze bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu zainwestowałam w położenie na auto powłoki Tytan Coat i muszę przyznać – rewelacja! Oczywiście, małżonek namawiał mnie już od dawna, ale trochę go zbywałam, myśląc, że to tylko kolejna nowość. Teraz muszę oddać mu pierwszeństwo – powłoka Tytan Coat sprawia, że auto mniej się brudzi i łatwiej myje, jest też jakby pod ochronnym kloszem i nie docierają do niego zanieczyszczenia z powietrza. Ponadto lakier wygląda dobrze jak nigdy dotąd. Dla nas usługę wykonywała firma Hard Chris z Białegostoku https://www.tytancoat.com, bardzo polecam współpracę z nimi, jeżeli kiedykolwiek chcielibyście skorzystać z tej formy dbania o auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupuje zawsze do swojego zakładu, gdzie zajmujemy się deatilingiem kosmetyki na www.jgdetailing.pl. Jesteśmy zadowoleni z jakości, cenowo również wyglądają całkiem dobrze, więc myślę że możesz również tam zerknąć jak szukasz takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Mogę polecić firmę Niedzwiedz-Lock, która zajmuje się zabezpieczaniem aut przed kradzieżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertUs

Warto dbać o swoje auto nie tylko od strony technicznej, ale również o jego wygląd zarówno od zewnątrz, jak i wnętrza. Jednak żeby to się udało konieczne są też specjalne kosmetyki samochodowe, które przywrócą im nowe życie. Ja do swojego auta kupuję zestawy od Hek Cosmetics ponieważ mają dobre szampony z woskiem, środki do czyszczenia felg, czy też skór. Różnice są duże i też efekt jest długotrwały więc w takim aucie nawet na co dzień jeździ się dużo przyjemniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mycie samochodu biorę na siebie, mój mąż niestety nie ma na to czasu. Zastanawiałam się czy nie zrobić mu niespodzianki i jakoś specjalnie odpicować samochód. Czy ktoś z was kupował kosmetyki do pielęgnacji samochodu? Może jakieś konkretne marki polecacie ? Myślę nad zamówieniem z  https://blyszczacajazda.pl/  koledzy z pracy bardzo chwalili sobie szybką wysyłkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za odpowiednim miejscem, w którym zajmą się regeneracją reflektorów w naszym aucie. Ja mogę wam polecić zgłoszenie się do www.regeneracja-reflektorow.pl w Piekarach Śląskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powłoka ceramiczna to bardzo dobry pomysł, bo to trwałe zabezpieczenie, ale pod warunkiem, że wybierzesz jakiś lepszy system. Wiem, że fireballa mają w Chorzowie, a tutaj trwałość spokojnie na kilka lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu samochodu customcomplex.pl/powloka-ceramiczna/. Doradzam, bo aplikację przeprowadzają bezbłędnie, a to dużo znaczy w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepsze kosmetyki i perfumy do auta niż dla siebie :) polecam Premo.pl - dobra chemia do auta. Efekt zawsze idealny. Na razie najlepsze preparaty jakich używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×