Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adopcja synka ...

Polecane posty

Gość gość

Niedawno z mężem adoptowaliśmy synka (niestety nie mogliśmy mieć własnych dzieci z powodu bezpłodność męża) wszystko jest świetnie ale nasz synek jest cały czas smutny, nie chce z nami rozmawiać, jest zamknięty w sobie. Wsumie cały wolny dzień siedzi tylko w kącie nie wiem czemu. Przecież ani ja ani mój mąż nic złego mu nie robimy, chcemy dać mu po prostu ciepły, kochający dom. (Ma 17 l.) Czemu on się tak zachowuje? Macie podobne problemy? Co mam z tym zrobić? Przecież chcę wraz z mężem jak najlepiej dla niego tytylko zże nie chce się w obec nas otworzyć w dodatku zauważyłam że często płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, rocznikowo 18. Nie wiem czemu był tak długo w domu dziecka wygląda na bardzo sympatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowokacja! Ja mam naprawdę problem ponieważ nie adoptowałam tego dziecka z mężem żeby się domyślać jakie ma problemy tylko żeby był w obec nas szczery i żebyśmy mogli go wychować. Szczerze mówiąc jeśli sądzisz że to prowokacja to po prostu nie udzielaj się ponieważ ja bym chcchciała jakieś rady i odp. Na pytania które zadałam wcześniej. Z resztą to nie moj a wina że nikt go nie chciał że siedział tam do 17 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież za rok skończyłby 18 lat, dostał własne mieszkanie od gminy i mógłby się wyprowadzić z domu dziecka i żyć na swoim. Ech k****, niepotrzebnie go adoptowaliście, nie dziwie się że jest smutny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 13 letnią dziewczynkę, którą nikt nie chce adoptować, jest zgłoszona do adopcji zagranicznej. Bardzo pragnie iść do jakiejś rodziny. jest taka ładna, wygadana. Nie wiem jakie będzie kiedyś jej życie, jak jej nikt nie pomoże. Dlatego jej nie chcą, bo uważają, że jest za stara, wszyscy chcą niemowlę. Piszę to dlatego, że jestem zdziwiona, że wzieliście takiego dużego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zgodziłby się na to, żeby para debili adoptowała dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo jak nic a wy się produkujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"....Piszę to dlatego, że jestem zdziwiona, że wzieliście takiego dużego chłopca." Naprawdę wierzysz w to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim adopcja nie wygląda tak że dostaje się pierwsze dziecko z brzegu i w dniu adopcji widzi się je pierwszy raz.. Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×