Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiło mi się przykro przez teściową

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 8 tygodniu ciąży, a teściowa powiedziała tak do nas, że lepiej żeby to była dziewczynka, bo będzie bardziej kochana niż chłopczyk przez mojego męża. On oczywiście jak zwykle nic się nie odezwał na jej głupie paplanie. Mnie zrobiło się przykro i od razu zareagowałam i powiedziałam, że nieważne jaka płeć, ważne by było zdrowe i będziemy równo kochać chłopczyka jak i dziewczynkę. A ona na to, że w rodzinie jest za dużo chłopców, to dobrze żeby była dziewczynka. Szkoda, że mąż jej tego nie powiedział, iż płeć mu obojętna i równo będzie kochać a to czy w rodzinie jest za dużo chłopców, to nas to nie obchodzi, to nie znaczy, że mamy jak ona myśleć tymi kategoriami i bardziej wyczekiwać dziewczynki niż chłopca. Wnukowi było by przykro gdyby kiedyś to usłyszał z ust babci, że wolała ona wnuczkę, bo ma przesyt wnuków i według niej jest on mniej kochany niż gdyby to była dziewczynka ;/ Nie spodziewałam się tego po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie szczepionek wtedy będzie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×