Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzbanuszek66

wytrzymałe ubranka dla dzieci

Polecane posty

Gość dzbanuszek66

Witam, urodziło mi się niedawno drugie dziecko, traf chciał, że termin zbiega się z urodzeniem pierwszego dwa lata wcześniej. Chciałabym zacząć kupować takie ubranka dla starszaka, żeby zostały dla malucha na przyszłość :) z doświadczenia już widzę, że sieciówki odpadają, bo zazwyczaj wyciągają się w praniu rękawki albo dekolcik. Tylko nieliczne rzeczy są fajne w utrzymaniu. Może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolakkkkkkkk
ja tam kupuję reimy jeśli chcę, żeby coś się utrzymało na dłużej albo na prezenty najlepiej takiej firmy coś kupować bo wiadomo, że nie bubel. tylko sklep musisz dobrać dobrze, bo jak się będziesz użerać z wysyłką czy coś to też będziesz miała złe skojarzenia a to nie firmy wina tylko obsługi. ja tam zamawiam z makowapanienka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzbanuszek66
a jak z wysyłką? wszystko w porządku? jakby coś się okazało złe to można odesłać bez problemu? wchodziłam na stronkę i ubranka mi się podobają, widziałam także inne ciekawe akcesoria więc dzięki za zlinkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolakkkkkkkk
Jasne, każdy zakup masz do 14 dni prawo zwrócić jak wszędzie, żadnych problemów jeśli tego wcześniej nie wymemłasz ;)) ja raz przeceniłam się z kapelusikiem, tak mi młoda wariowała że nie chce tego koloru że musiałam wymienić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubranka dla dzieci to śmiało mogę polecić sklep Pakso. Prowadzony na platformie internetowej oraz w postaci sklepu stacjonarnego. Dodatkowo Pakso posiada komis dziecięcy posiadający szeroki asortyment zarówno dla młodych rodziców jak i dla maluszków. (http://www.pakso.com.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauważyłam ze od pierwszego syna sporo ubranek zostało dla drugiego syna ale z okresu od 0 do 2,5 lat później jak poszedł do przedszkola zostaje tego naprawdę niewiele bo syn je strasznie niszczy ewentualnie kurtki jeszcze się nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ubranka dla swojego dziecka kupiłam w sklepie pepiq. śliczne wzory, dobre jakościowo i gatunkowe ubranka (z bawełny organicznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×