Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polska Emalia

Tuż za rogiem, ale innym

Polecane posty

Gość King Brus Li Karate Mistrz
Jezusie Chrystusie, jakież piękne! Delektowałbym się ich smakiem i konsystencją przez długie minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Dziwne, że słowa Jezus w połączeniu z Chrystus nie są cenzurowane na tym dziwnym forum. Dzisiaj ma być upał, dużo pij i nie siadaj przy klimatyzatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Czyli, że dbasz o tradycję narodową? To dobrze, moja mama się ucieszy. Pociągiem jechałam wczoraj i powiem Ci, że już fajniej chyba było w US. Tylko, że ja nie piłam, potem nawet trochę żałowałam jak już rozejrzałam się po tym pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy jakies prochy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
To i lepiej, bo tam się nie da dojechać pociągiem. Powinnam chyba zrobić Ci sernik na drogę, ale nie umiem. Czy ta nowa wiedza o mnie sprawia Ci dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
No tak, kiedy testuje się nowy pociąg, to pewnie trzeba porządnie się napić, poderwać konduktorkę, sprawdzić możliwości toalety, nakruszyć... Takie testy zwykle przebiegają ekstremalnie, żeby były miarodajne. Ale wyjdziesz z tego cało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Tak, o serniku. To może umówmy się, że będziemy jadać go tylko na chrzcinach i pogrzebach, w pociągach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Powinieneś narzygać wszędzie. Potem kiedy przyjdzie do sporządzania raportu z testów, będziesz mógł się wypowiedzieć gdzie rzyga się najlepiej, najbardziej komfortowo. Uważam, że to jest ważna część podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że się wtrącę, ale polecam jednak inny środek komunikacji :( na trasie Gdańsk-W-wa pędolino tylko godzinę w polu stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Wtrącaj się Boska ile wlezie ;). To co, że stało, jak i tak pewnie stało ładniej i dostojniej, prościej niż takie np pociągi Kolei Mazowieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Teraz to nawet i na torach są korki. Takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Obawiam się, że w Warsie nadal mają wyłącznie golonkę i wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upojony
Zbrodnia mną wstrząsa. Śledzie z piekarnika są Zbrodnią Stanu dla polskiej tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Mogłeś uprzedzić mnie nim zaczęłam Cię szukać, że masz duszę romantyka. Tak się nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
Tak? A Rozalka z pieca już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Emalia
"Wstrętna", to chyba nie jest właściwe słowo, a "ohydna", to znowu przesada. Żebyś tylko nie chciał czytać (będąc ze mną w łóżku) Różewicza na głos, to postaram się tolerować tę drobną wadę (którą postanowiłeś zataić przede mną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×