Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób noszących soczewki

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zapytać o kilka rzeczy, bo jestem początkująca w tym temacie. Po wizycie u optyka dostałam soczewki jednodniowe na wypróbowanie. Jest na nich napisana moc i krzywizna (8,5). Natomiast teraz chciałabym zamówić przez internet soczewki dwutygodniowe i też trzeba wybrać krzywiznę, ale do wyboru jest tylko 8,4 i 8,8. Nie chcę po raz kolejny gnać do optyka wyrzucać kasę. Czy jeżeli na tych jednodniowych mam 8,5 to tu będzie 8,4? I jeszcze jedno pytanie: czy do takich soczewek nadaje się każdy płyn czy do każdych jakiś konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywizna 8,4. Plyny najlepiej kupowac wielofunkcyjne, nie najwieksze butle, bo czas jest ograniczony do zuzycia po otwarciu. Plyny pasuja do roznych soczewek, nie musisz sie firma sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżbyś nosiła Acuvue? ;) a ja właśnie polecam większą butle płynu, bo się bardziej opłaca, ale tylko jeżeli używasz soczewek codziennie, bo wtedy ta duża butla wystarcza mniej więcej na okres przez jaki może być otwarta (3ms) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są płyny z datą ważności 6 mcy od otwarcia, wtedy największa butelka jest akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak noszę acuvue ;) dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze pokaż cycki i możesz wypierrdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×