Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób noszących soczewki

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zapytać o kilka rzeczy, bo jestem początkująca w tym temacie. Po wizycie u optyka dostałam soczewki jednodniowe na wypróbowanie. Jest na nich napisana moc i krzywizna (8,5). Natomiast teraz chciałabym zamówić przez internet soczewki dwutygodniowe i też trzeba wybrać krzywiznę, ale do wyboru jest tylko 8,4 i 8,8. Nie chcę po raz kolejny gnać do optyka wyrzucać kasę. Czy jeżeli na tych jednodniowych mam 8,5 to tu będzie 8,4? I jeszcze jedno pytanie: czy do takich soczewek nadaje się każdy płyn czy do każdych jakiś konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czasem jak będziesz użytkować soczewki to znajda się odpowiednie dla Twoich oczu.Tak samo z płynem.Nosilam dużo soczewek różnych firm przez 9 lat. Teraz mam jedne które noszę od trzech i jestem zadowolona.One tez mialy inną krzywizne na oku ale mi ona podpasowala.Co najlepiej podpasowala mi też cena.Nie wierz że te najpopularniejszych marek są najlepsze, chociaż wiadomo każde oko jest inne.Jest dużo stron oferujących dobre i tanie soczewy.Ja używam morning i płynu mono green i mi pasują. Jest taka stronka ulica soczewkowa tam mają duży wybór i tam mogą też Ci udzielić porady co do zakupu odpowiednich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, a kupujesz przez internet czy w salonach optycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet na ulicy soczewkowej.Jestem zadowolona.Z czasem zaczelam sama sobie leczyć oczy bo lekarze przepisują coraz mocniejsze szkła i tyle, oczy nie pracują. Polecam ćwiczenia na wzrok.Medytacje, aby mięśnie odpoczely.Mam wadę 4.75 a soczewki noszę 3,75, chociaż powinnam nosić większe to w tych się dobrze czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×