Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szefo453

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Polecane posty

Gość szefo453

Planujemy z żoną urlop w Toruniu, głównie ze względu na naszą miłość do wszystkiego piernikowego... ;) jedziemy pociągiem, ale na miejscu chcemy wypożyczyć auto - jaką firmę możecie nam polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam tą firmę, pożyczamy od www.sobcom.eu cyklicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmę.wypożyczę samochody dostawcze od 80 zł kujawsko-pomorskie: Peugeot Boxer 2011 L4H2 dł 4.10m wys 1.90m szer 1.70(1.40)m od -120 zł/ doba netto Peugeot Boxer 2011 L3H2 dł 3.70m wys 1.90m szer 1.70(1.40)m od - 100 z/ł doba netto Peugeot Boxer 2009 L1H1 dł. 2,60m wys.1.60m szer. 1.70(1.40)m od - 80 zł/doba netto Citroen Jumper 2008 L2H2 dł 3.10m wys 1.90m szer 1.70(1.40)m od - 90zł/doba netto Peugeot Boxer 2007 L3H2 dł 3.70m wys 1.90m szer 1.70(1.40)m od - 90zł/doba netto Chłodnia Peugeot Boxer 2011 L4H2 od 140 zł /doba netto Pełna oferta na www.celtrans-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wypożyczycie w http://sprint-car24.pl to wam dowiozą samochód pod dom i nie będziecie musieli się w ogóle tłuc pociągiem ;) a potem bezproblemowo można je odstawić gdziekolwiek w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościzostałyrzucone
Nie lepiej w ogóle od razu wypożyczyć sobie samochód, żeby nie musieć brać wszystkich bagaży do pociągu? Na przyszłość polecam sprawdzić ofertę wypożyczalni firmy Kangoor - www.kangoor.pl. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wybieracie się z Gdańska to polecam od razu wypożyczyć auto w http://halorent.pl . Teraz można szybko autostradą dojechać do Torunia w 2h. Oszczędność czasu i kasy na bilecie autobusowym. A i komfort podróży wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikar
W Toruniu z mężem korzystaliśmy z wypożyczalni Panek Rent a Car lub coś takiego. Jeden raz byliśmy zmuszeni przy okazji fatalnej kolizji, ale nie żałujemy. Było okej. Firma solidna i obsługa miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super oferte dostaje na wynajem auta klasy B w firmie www.rentacar-katowice.pl zawsze mila obsluga a ceny powalaja na kolana, nie wiem jak oni na tym zarabiaja ale place 39zl za dobe za samochod przy wynajmie dlugoterminowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torun - ja korzystalam z www.rentacar-katowice.pl i bylam bardzo mile zaskoczona. Cena ponizej 40zl za dobe. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartoszMarcel
W Toruniu to tylko Panek. Firma ma oddziały na terenie całego kraju. Na ich stronie internetowej możesz sprawdzić gdzie dokładnie znajdziecie ich w Toruniu. My z żoną korzystaliśmy z ich wypożyczalni w Warszawie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super auta, duży wybór i przekrój cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosz_ka
Korzystałam pewien czas temu w Toruniu z Panek SA. Fajna flota jest u nich, dość zadbane samochody i naprawdę fachowe i rzetelne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagier kilka miesięcy temu skorzystał właśnie z Leasetake i jest zadowolony. Ma nowy samochód (seat ibiza 5D) za nieco ponad 400zł miesięcznie i jedyne koszty poza abonamentem, to zakup paliwa. Nie zawraca sobie głowy ewentualnymi naprawami i ubezpieczeniem, bo to leży w interesie firmy wynajmującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę w tym mieście polecić zdecydowanie PANEK SA. To wypożyczalnia, która naprawdę prężnie działa, jest sensowna i mają dobrej jakości samochody. Co najważniejsze - spory wybór autek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie w Toruniu, ale w Warszawie najlepszą wypożyczalnią samochodów jest http://s7cars.pl, sam korzystałem kilka razy i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.sobcom.eu/ - chyba najtańsza opcja. Do tego goście ogarnieci, problemów nigdy nie maiłem, chociaż nie ukrywam - samochodów mega często nie wypożyczam. Ale jak już musimy, to tylko u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeb
W kwestii wynajmu zalecam raczej korzystanie z opcji konkretnych, a nie jedynie najtańszych. http://ipanek.pl << tu jest całkiem dobra wypożyczalnia z konkretną jakością, którą naprawdę się docenia. Niby kilka złotych więcej, ale za to bez nerwów i stresu przy zwrocie chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jak wypożyczam to tylko w Sobcom bo rzeczywiście najtaniej mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetteos
Niestety co do Torunia to jakoś nie mogę nic polecić. Ale jeśli znajdą się tutaj osoby które szukają dobrej i sprawdzonej wypożyczalni samochodów w Warszawie to mogę polecić z czystym sumieniem http://www.best-rent.pl/211-wynajem-krotkoterminowy Jak dla mnie jest to najlepsza wypożyczalnia z jaką miałam do czynienia. A to wszystko też przez przypadek. Nawalił mi samochód i potrzebowałam szybko jakiegoś zastępczego na 2-3 dni. Znalazłam wypożyczalnie wyżej przeze mnie wymienioną. Jestem na prawdę bardzo zadowolona, ogromny wybór samochodów w na prawdę różnych przedziałach cenowych. Tak więc jest to wypożyczalnia na każdą kieszeń. Na ogromny plus zasługuje podejście do klienta. Jak dla mnie jest to wybór numer jeden na rynku Warszawskim. Dlatego też polecam wszystkim którzy obecnie pilnie potrzebują samochodu. Oczywiście można także poczytać na ich temat opinii w sieci których nie brakuje. Wszystkie są oczywiście pozytywne co tylko jeszcze lepiej świadczy o takim miejscu. Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Jestem tego na prawdę bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_111
W Toruniu z tego co widziałem jest oddział Panek - ja ufam tej wypożyczalni, świetnie się rozwijają, gdyby byli słabi w obsłudze klienta to tak dynamicznie by ta firma nie rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula3005
zgadzam się - na http://ipanek.pl zarezerwowałam niedawno samochód. Sama się nie spodziewałam, że będzie to aż takie proste i banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teremele
No w Toruniu to nie wiem, bo skoro mieszkam w Toruniu to nie potrzebuje, ale pracuje w Poznaniu raz, dwa razy w miesiacu i wtedy potrzebne mi auto. Ostatnio trafilam do fatcar.pl i przyznam, ze zaskoczyli mnie mega pozytywnie. Wybor aut bardzo fajny, tak samo jak wszystko inne, malo dokumentow i obluga bardzo usmeichnieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paik44
ja również wpadłem na panek i jakoś nie szukam innej wypożyczalni. Są zupełnie wystarczającą firmą na potrzeby tak prywatne jak i w małym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm2
Ja w mogę polecić w Poznaniu Fatcar. Mają nowe samochody, ubezpieczone, z możliwością podstawienia w każde miejsce, także przy lotnisku. Zawsze korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wypożyczalnie z Poznania fatcar.pl , autka w gazie nówki roczniki z dobrym wyposażeniem. No i ceny bardzo przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×