Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet musi zarabiać minimum 4000

Polecane posty

Gość gość

inaczej nie ma szans na kobiete... zwykły śmieć dobrze jednak aby to było ponad 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.000 zl/mies to bardziej realistyczne wymagania. Ja tyle zarabiam i nie wydaje mi sie zeby to bylo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci do tego, ile kto ma? Czujesz sie upowazniony do zagladania do cudzej kieszeni? A poza tym realiow zycia nie znasz. A wyzywanie ludzi, ktorzy malo zarabiaja, to prostactwo.......ano sloma z butow wyszla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się oszukiwać. Bez pieniędzy nie ma się dziś szans u nawet nastolatki a co dopiero starszej kobiety po 30. Nie ważne jaki jesteś a ile posiadasz ew. lecą tylko na przystojniaków typów modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupoty gadacie,ja zawsze bylem biedny i zawsze mialem laski,nawet odbijalem je tym bogatym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zarabiam trochę ponad 2k na rękę i nigdy nie narzekałem na brak dziewczyny, tylko że ja biorę sobie te wartościowe, a nie blachary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że 4tys i więcej zarabia może 20% społeczeństwa, więc tą teorię możesz sobie w d... włożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliaannnaa
No pewnie albo musisz byc bogaty, albo przystojny. Jakbys sie postawil na miejscu ladnej i nieglupiej kobiety, chcialbys dzielic cale zycie z kims,kto jest nieaktrakcyjny a do tego jest golodupcem? To na co niby mamy ,,leciec'', na charakter? Dobre sobie! Bo czesto sie potem okazuje, ze ten cudowny charakter polega na tym, ze koles jest moze rozrywkowy, wesoly, ale nic poza tym a mlodosc przemija i zostaje do konca zycia mieszkanie w pokoju u mamusi z wiecznym piotrusiem panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tak samo jest u facetów, partnerka albo musi być piękna, albo musi mieć kasę. Z jakiej racji mam brać sobie brzydką i biedną którą będę musiał sponsorować? Dlatego mnie interesują wyłącznie kobiety ładne i na dobrych stanowiskach, ekspedientki, kelnerki, itd... mnie nie interesują, nawet jeśli są śliczne, bo uroda szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliaannnaa
Juz nie wspominam o kolesiach (bo mezczyznami ich nie nazwe), ktorzy psiocza po calym internecie jak to kobiety leca tylko na pieniadze a POWINNY NA CHARAKTER, ale jak sie chcesz dowiedziec co takiego wspanialego maja do zaoferowania swoim charakterem to sie okazuje, ze co najwyzej dysputy na fejsbuczku o przewadze Kukiza nad Tuskiem, Jowy srowy i podniesienie minimalnej (bo debile nie rozumieja, ze podniesienie minimalnej spowoduje proporcjonalnie podniesienie cen i nic sie nie zmieni). Zwiazek z takim to wegetacja bo nigdzie nie wyjdzie, nic nie zrobi chyba ze go zasponsorujesz. O, to wlasnie jest ten wspanialy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma być piękna kobiety maja gorzej jak sie urodzi brzydka to moze odrazu skakać z mostu nie ma na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliaannnaa
Gosc 15:35 i dobrze, masz prawo szukac sobie takiej kobiety jaka Ci bedzie odpowiadala. Tak samo kobieta ma prawo szukac mezczyzny z okreslonymi cechami albo ,,atrybutami'' i tyle w temacie... A kobiety, ktore sa z brzydkimi golodupcami sa glupie, czesto jeszcze sie ponizac takim frajerom daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliaannnaa
I charakter owszem, jest wazny bo nikt by nie chcial byc z brutalem i chamem, ale moim zdaniem jesli ktos ma dobry charakter to tez stara sie zapewnic byt rodzinie i zarobic jak najwiecej wiec takiemu nie trzeba mowic, ze 1200 jak sie chce miec rodzine i dzieci, to nie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tu miejsce na uczucia, skoro szukacie u partnerów/partnerek tylko "atrybutów"? Tego typu relacje, to typowe układy, znam dwa takie małżeństwa gdzie kobieta i mężczyzna tkwią w związku, a nawet ze sobą już nie sypiają, ba... nawet śpią w osobnych pokojach, oboje zdradzają, ale są ze sobą bo reprezentują podobny poziom finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna biedna kobieta, nie ma szans na poważny związek z bogatym facetem, nawet gdyby była najpiękniejsza (takie rzeczy to tylko w romantycznych filmikach i książkach), bo będzie tylko epizodem w jego życiu, bo po co facet ma ryzykować utratę połowy majątku gdy ta zdecyduje się na rozwód? Po co ma być z biedną kobietą za którą trzeba płacić, skoro są kobiety dobrze sytuowane i też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista miłosny
bo kobieta służy tylko do ru'ch'ania przecież pisałem o tym w innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliaannnaa
No to bys sie zdziwila bo mam kolezanke, mloda i wcale nie byla jakas piekna, zwykla studentka, ale trafil jej sie taki bogaty facet.. Tylko patrze na facebooku z zazdroscia, jakim autem sie wozi, jak co chwile a to wyjazd do Kalifornii, a to do Dubaju.. Zazdroszcze jej jak cholera! Ale pomijajac to – sama zarabiam niezle jak na warunki w Polsce i dlatego golodupca bym nie wziela. Swoj poziom zycia trzeba podnosic a nie obnizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% racji :) laski myślą że jak są ładne i łatwe to znajdą sobie bogatego przystojniaka, który będzie je sponsorował przez całe życie, a fakt jest taki, że żaden bogaty nie zwiąże się z biedaczką, bo i po co? Wystarczy popatrzeć na sławnych bogatych facetów, aktorów, gwiazdy sportu, wokalistów, oni wszyscy mają atrakcyjne i bogate partnerki, a to modelki, a to aktorki, itd. Związek ma szanse być udanym, tylko wtedy kiedy obie strony reprezentują podobny poziom i kiedy ludzie są dla siebie równoprawnymi partnerami, bo nikt nie lubi i nie chce być wykorzystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilliaannnaa dziś x Poczekaj rok, czy dwa, a koleżaneczka pójdzie w odstawkę, a na jej miejsce wskoczy nowa, młodsza i ładniejsza, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet bez kasy nie ma szans na związek bo w końcu za wszystko płaci zawsze facet więc kobieta kosztuje a nawet sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×