Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znalazłem u niej gumki

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu poznałem fajną dziewczynę. Wiem, że od dłuższego czasu jest sama. Coś między nami jest, ale jeszcze seksu nie było. Dziś byłem u niej naprawić jej komputer. Ona wyszła zrobić mi kawę a ja grzebałem w pudle. Obok stała jej torebka i odruchowo tam zajrzałem i oprócz typowych kobiecych szpargałów znalazłem paczkę gumek durex. 1 sztuki brakowało. Wstrząsnęło mną. Nie wiem co myśleć. Dziewicą na pewno nie jest bo oboje dobijamy 30. Ale ciekawi mnie z kim zużyła skoro jest sama. Co mam myśleć? Przecież jej nie zapytam a tak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie spytasz? Może oficjalnie jest sama, ale ma kolegę w pracy lub szefa, któremu wystawia ciipkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to k#rwa obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obchodzi. Myślę o niej na poważnie. Chcę stworzyć trwały związek, ale wizja, że ma kogoś na boku, przytłacza mnie. Zapewne spotyka się z kimś w tajemnicy, bo odkąd ją znam jest sama. W pracy raczej nie, bo tam same kobiety (pracuje w szkole). Chyba, że jakiś inny kolega nauczyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oswiadczyles sie ? czy tylko wyszliscie razem dwa razy i juz wymagania stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie znamy się od ponad dwóch lat, ale to było na takie cześć. Od dwóch miesięcy spotykamy się coraz częściej. Byliśmy razem na dwóch weselach. I widać, że mamy się ku sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nią spokój. Jestes zwykłym gnojkiem szperającym po damskich torebkach i jeszcze sie zastanawiasz z kim mogła być. Piszesz że odruchowo zajrzałeś, a za chwilę że znalazłeś . Jeszcze się nie zaczęło, a już ją kantujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ku niej tak, ale czy ona? Może chodzi do klubu swingersów lub ma żonatego kochasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nauczycielek jest na erotycznych forach, poszukaj sobie. Pewnie pruje się za sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona29ona
a nie pomyślałeś, że jedn może trzymać "na wszelki wypadek" koło łóżka, np w szafce nocnej lub innej torebce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.32 to nie gnojek lecz w związku nie powinno być tajemnic. To ona jest gnojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że laska nie jest w związku, nie znaczy że się z kimś nie stuka... baba bez seksu długo nie wytrzyma, więc pewnie jakiegoś przydupasa ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ta brakująca gumka mogła być zużyta dawno - sam mówisz że na pewno nie jest dziewicą 2. Nie jest w związku, więc miała prawo się z kimś przespać 3. Może używała tej gumki do nałożenia na zabawkę erotyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak kobieta nosi gumki w torebce, to do cnotliwych raczej nie należy i zdarza jej się seks z kimś przypadkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą. zdarzyło się kiedyś ze byłam sama przez ponad rok. gumki w torebce nosiłam. przypadkowy seks zdarzył się raz. później weszłam w związek i od tamtej pory uprawiam seks tylko z moim mężczyzną. Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak może nosić ona też może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×