Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka miłość

strasznie kocham swojego psa ,też tak macie?

Polecane posty

Gość antypsiara
miłośniczki piesków i pewnie zarazem obrończynie aborcji robicie jutro grilla ? będziecie szamać mięsko ze zwierzątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypsiaro idiotko!tak trudno bylo zrobic ze zwyklej siatki kojec do wybiegu?nie musial od razu sie tulic do twojego bachora! Nie musial go lubic!jesli kogos z otoczenia nie tolerujesz mam na mysli LUDZI idziesz ich usypiac ?jestes tak glupia,ze szkoda mojego palca by go na odpowiedzi do ciebie czytaj do czegos takiego wysilac Ciau bez odzewu szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
fajnie psie mamki, które całujecie się ze swoimi pieskami po ryjkach, bardzo fajnie że zarażacie ludzi wokół toksokarozą, ornitozą, toksoplazmozą i innym ś/c/i/e/r/w/e/m....zresztą nie trudno sie domyśleć, że już mózgi macie przeżarte przez robale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam miesiwa nie jem od 10 lat wiec jesli grill to cukinia i papryka, pieski lubie i wole od malych dzieci bo.. pies zemrze po jakichs pietnastu latach a bachor to obciazenie na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty glupia k***o!po podstawowce nie zrez miesa? Nie lizesz meza po fiucie ktory przed chwila zamaczal w innym odbycie!a potem calujesz swoje dzieciatka haha dzieciara penisiara! Broni krowek,swiniek a sama zre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypsiara a wez se w kapsku chochla zabeltaj to cisnienie ci zejdzie i bedziesz wesolutka niczym wschodzaca jutrzenka ;-) Chyba zes dawno paluchow umazanych sluzem z pipy nie miala bo syczysz tutaj niczym waz ogrodowy podlaczony do rury. Strzel se z palca raz i dwa i ani psy ani koty nie beda juz twoja bolaczka ;-) Dobrej nocki - karaluszki do poduszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
mam dwa psy fajnej rasy, są normalne, oddane, bez agresji, kochają moje 3 dzieci i na 100% są inteligentniejsze od was, bo maja lepsze życie od was psie mamki, żałosne jesteście, pewnie wasze matki wolały psa od was, jak autorka tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty glupia k***o!po podstawowce nie zrez miesa? Nie lizesz meza po fiucie ktory przed chwila zamaczal w innym odbycie!a potem calujesz swoje dzieciatka haha dzieciara penisiara! Broni krowek,swiniek a sama zre! xxxxx eeeee... tego... ja nic z tego nie rozumiec i prosic o wytlumaczenie na polska jezyk. Ktos byc tak dobry i uczynny i przetlumaczyc? Ktos to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
nigdy nie jadłam mięsa psy miałam zawsze nigdy ie przekładałam ich nad ludzi proste to, ale wy i tak nie zrozumiecie bezpłodniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
dawajcie dalej agresorki :) dziś muszę do pózna siedzieć, bo mój mąż wyjechał a psy obżarte (napewno jadają lepiej od was g****ojadki) nie pilnują posesji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antypsiara przyznaj sie ze jak zaszlas w ciaze to poje/baly ci sie hormony i mialas chcice na mieso i zezarlas swojego psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
no co jest ? myślałam, że mogę na was liczyć....spać mi się już chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antypsiara lubisz jamniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
z***biście lubię jamniczki :) a dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
miałam kiedys jamnika tak naprawde to nie powinnam podpisac się antypsiara, bo lubię psy raczej antymamkopsiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia284551
Juz spiepszaj idiotko stad! Z twoimi spazmami! Ja mam corke i nie rozumiem ciebie! Jak moglas psa uspic i nie obrazaj kobiet,ktore jeszcze dzieci nie maja! A moze dla nich wiekszym celem w zyciu jest cos wiecej niz przebieranie gowien a pozniej na starosc zero odwdzieczenia!mam dziecko i z oopowiadan wiem ile matka sie liczy na starosc !to,ze masz trojke nie wiem co ma do tego tematu wnosic! 3 zabojcow zwierzat wiecej? Czy co? O co chodzi? Jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEHEEH WYMIATASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Kocham mojego psa. Ale miłością z zasadami. Nie śpi ze mną w łóżku, nie traktuje go jak człowieka. Bo to jest pies, nie człowiek. Uwielbiam do niego mówić, ale te słowa, które on w jakiś sposób sobie zakodował i wie, że pancia ma dobry humor i będzie gonitwa z pancią, albo drapanko, albo praca, albo zabawa. Tak, kocham mojego psa. Wiem, że jest on jedynym stworzeniem na tym świecie który uczy mnie pokory i wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
no prawdziwa GOSIA z ciebie :) w życiu nie znałam choć trochę rozgarniętej Małgorzaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antypsiara lecz się na giry bo na łeb to już za późno. A wy dajecie się nabierać na prowokacje. Tak czy siak, żeby ci się ten głupi ukochany bachor rozchorował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antypsiara jest tu by podjudzać, to jej w życiu zostało, oprócz opróżniania lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato sprawdz czy ci sie dzieci nie posraly w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz Gosi bo znasz tylko smrod pieluch! I mamcie na placu zabaw upasiona k***o po trojce dzieci bleh jakie to cos musi miec rozstepy celulit a p***a i brzuch pociety! Bleeeeeeee i Tu jeszcze podjudza zajmij sie swoimi krowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś większą uwagę i miłość zwrócić do męża a tym bardziej do córki a psa kochać i traktować jak przyjaciela, a nie tak jak rodzinę, nie ma porównania. " Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały." Ewangelia wg. św. Mateusza rozdział 7 wers 6 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże widzisz i nie grzmisz. Gratuluje zmarnowanej młodości. To,ze jesteś zakompleksiona matka, kobieta która straciła w życiu możliwość rozwoju(umysłowego rozniez) nie daje Ci przyzwolenia na wyrażanie się w sposób taki ,jaki to robisz. Znam takie matki, mąż za granica posuwa wszystko co chodzi, albo nie za granica ale tez posuwa. Ty w domu sfrustrowana, bo mając 20 lat czułaś się jak bogini a prawda taka,ze jesteś zwykła nikomu niepotrzebna matka 3 dzieci. I Ok,tłumacz ze jesteś im potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×