Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Oceniacie ludzi według muzyki jaką słuchają?

Polecane posty

Gość gość
czyżby projekcja? Nie widzę nic "schizowego" w moich odpowiedziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, schiza jak nic zwócić uwagę, że non-stop siedzisz w tematach kasi. Za każdym razem, nieważne czy pisze o historii, muzyce czy jej się nudzi, zawsze się znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałeś o "ostatnio", a "ostatnio" czytałam tematy kasi wczoraj i widziałam twój nick. Wystarczyło kliknąć w jej świeże posty żeby znaleźć linki. Jak chcesz zasłaniaj się przypadkiem, że akurat tak wpadłam na ciebie w tych tematach, a normalnie jej nie odpisujesz ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
trochę tak,bo jezeli dowiaduje sie ze ktos słucha wyłacznie umca umca to mnie jakos odrzuca, gdyby słuchał umca i jeszcze czegoś to inaczej patrzę,osobiście toleruję może ze trzy numery w typie umca . Nie jestem podlotkiem i nie raz przekonałam sie że typowi umcowcy to po prostu dno i wodorosty,a 30-40 letni umcowiec to śmiech na sali. Nie dogaduję się z takimi ludzmi po prostu,tak samo jak z ludzmi lubującymi sie w komediach romantycznych i taich sensacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie udowodniłam, tylko wczoraj siedziałeś prowokując na dwóch jej tematach. Tak swoją drogą, twierdziłeś przed chwilą, że nie interesuje cię moja opinia, a teraz jesteś nią tak urażony, że domagasz się wyjaśnień. Zawsze tak ciągniesz tematy które cię nie interesują? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćula - zależy chyba jakie umca umca, chociaż może coś w tym jest, że jak ktoś słucha TYLKO takiej muzyki to raczej nie będzie ciekawym rozmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×