Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nastraya

Jak pozbyć się opalenizny?

Polecane posty

Gość Nastraya

Witam :) Jestem fanką bladej skóry. Na wakacyjnym wyjeździe opaliłam się lekko.Chciałabym się opalenizny jak najszybciej pozbyć. Znacie może jakieś domowe, szybkie sposoby na usunięcie opalenizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka i limonka
z domowych sposobów to ;poleżeć w wannie z dużą ilością cytryn pokrojonymi w plastry lub peeling albo kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli cytryny nie pomogą to polecam peeling. opalenizna to przecież wierzchnia warstwa skóry która złapała trochę koloru. peeling raz w tygodniu przyspieszy wybielanie. Ja swój kupiłam na tej stronie: Każde biuro rachunkowe powinno być na bieżąco w sprawie przepisów. Oprócz kompleksowych usług księgowych oferujemy też pomoc prawną. W poniższym artykule przeczytają Państwo o zmianach w prawie pracy: http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/galerie/839151,duze-zdjecie,1,5-najwazniejszych-zmian-w-prawie-pracy-co-czeka-pracownikow-w-2015-roku.html i jest gruboziarnisty, ale nie ostry (w sensie zabieg nie boli =) ) i dobrze nawilża bo ma fajne olejki w składzie. Ja mam ten niebieski Karaiby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling chyba będzie najlepszy i szorstka gąbka, ale też w sumie nie za często;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×