Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zasponsoruję młodej i szczupłej kobiecie urlop

Polecane posty

Gość gość
co drugi gołod***ec na portalach randkowych pisze takie bajki i obiecuje złote góry, nic nowego (doświadczenie z kilku portali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Ja w sumie mógłbym pojechać albo polecieć bo mam blisko do Okęcia. Liczyłem na to, że jednak ugoszczę Cię w Warszawie @gość dziś Ile masz lat? Tzn. od jakiego wieku kobiety mądrzeją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi gołod***ec na portalach randkowych pisze takie bajki i obiecuje złote góry, nic nowego (doświadczenie z kilku portali) x otóż to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są też tacy co piszą prawdę, nie obiecują miłości po wsze czasy tylko piszą o swoich potrzebach wprost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupły, zdrowy ale czy atrakcyjny- a skąd wiesz,że zdrowy? pokazał wyniki badań? atrakcyjny... coż, raczej nie, gdyby był atrakcyjny ( wizualnie i intelektualnie) miałby dużo chętnych ... gdyby był tak bogaty, jak mówi, to bez trudu zasponsorowałby sobie na urlop calllgirl- czyli albo jest na callgirl ZA BIEDNY, albo ZA SKĄPY- pojedzie na karaiby, ale wynajmie najtańszy ciemny pokoik 5 kilometrów od plazy bez dojazdu itp. za drinki w barze każe płacić kobiecie itp...- w każdym razie coś z gosciem nie teges. a najprowdopodobniej to małolat, który usiłuje sobie udowodnic, jakie to te obrzydliwe kobiety puszczają sie łatwo za kasę ( urlop, wakacje)- I STĄD TO JEGO KIEPSKO NAPISANE PROWO, BO AUTOR WĄTKU NAWET NIE MA POJECIA, JAK UŁOŻYĆ swoje wymagania I gdzie umieścić SWOJA OFERTĘ.... kRÓTKO MÓWIĄC- TEMACIK SIE K.. PY NIE TRZYMA::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.23 a świstak siedzi i zawija w sreberka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w przypadku innych kobiet ale u mnie ta "mądrość" nie była kwestią wieku, a znalezienia odpowiedniego partnera. Z ciekawości zapytam się jaką dajesz gwarancję dobrego seksu? Bo przecież któraś może pomyśleć, że jak szaleć to po całości :-) Jakaś próbka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, atrakcyjny ale nie szukający związku tylko młodych dziewcząt :) Nie, nie jest łatwo znaleźć atrakcyjną i młodą kobietę która zgodzi się na wyjazd bez zobowiązań i tylko za seks. Podejrzewam, że nie próbowałeś/aś tego, więc mówisz o swoich wyobrażeniach a nie o stanie faktycznym :) Call girls mnie nie interesują, a wyłącznie zwykły sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi gołod***ec na portalach randkowych pisze takie bajki i obiecuje złote góry, nic nowego (doświadczenie z kilku portali) vvv Dokładnie i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po co miałby płacić k******, która miała z 500 partnerów przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.35 szuka latwej i naiwnej, a raczej szukaja po to zapodaja takie bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Jeżeli któraś chciałaby próbki przed to tym lepiej dla mnie ;) Nie oczekuję od kobiet seksu przed wyjazdem bo mogą się obawiać tego, że chodzi mi tylko o to, żeby zaciągnąć do łóżka obiecując wyjazd. @up Dokładnie, "profesjonalistki" mnie w ogóle nie interesują. Wolę takie kobiety co do których mam chociaż cień nadziei ze nie miały wcześniej 500 penisów w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra nie bujaj i nie rób z nas totalnych frajerek kolo trolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że próbka musiałabybyć. W końcu układ, to układ. Ze zobowiązań trzeba się wywiązać, a seks bez chemii jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym wolał próbkę przed, ale jak pisałem - to zależy od tego czy kobieta tego chce. Ja do kobiet mam zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwej i naiwnej? Dla mnie to czysty układ, wakacje za seks. Tak samo jak mieszkanie za seks, praca za seks, itp. Noe każdej kobiecie to będzie odpowiadało, ale jakaś się zawsze skusi. Oczywiście napewno trzeba się spotkać przed takim wyjazdem w 4 oczy albo przynajmniej porozmawiać i przesłać swoje zdjęcie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do ciebie nikt nie ma:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Też to tak widzę. Coś za coś. Mam ten luksus, że mogę sobie pozwolić na sponsoring a jednocześnie długotrwały związek mnie nie interesuje. Wakacyjny romans to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na piszesz w końcu co w Chinach zwiedziles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Ktoś mi zaufa, jestem tego pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twoja oferta jest uczciwa, to mam nadzieję, że kogoś znajdziesz na te wakacje. P.s. Myślałam, że jak facet ma kasę, to młodych lasek ma na pęczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Nawet jeżeli bym napisał, to odezwałyby się głosy, że to, co napisałem można wyczytać w internecie. Przecież jest masa blogów podróżniczych w których można wyczytać unikatowe historie. Naprawdę sądzisz, że by mnie to uwiarygodniło? Jeżeli ktoś mi nie wierzy to trudno, nic na to nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że jak facet ma kasę, to młodych lasek ma na pęczki x autor ma... krzywe noki jak sra:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Sęk w tym, ze ja wolę stawiać sprawę jasno i mówić, że na związek to raczej nie można ze mną liczyć, a to jednak często odpycha, bo kobietom zwykle o związek chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asne, że próbka musiałabybyć. W końcu układ, to układ. Ze zobowiązań trzeba się wywiązać, a seks bez chemii jest do kitu. -- No jaaasne... i o to chooodzi:D:D:D po wszystkim gosc KAŻDEJ mówi, że " NIE MA CHEMII" , ma co chwilę " nowy towar", w dodatku za darmoche no i nie'' przechodzone'' calllgirl, a " zwykłe " ( w jego mniemaniu , ofc) kobiety....JJJJASNE:D:D:D ...cwaniactwo kwiiitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisałem. Ja nie oczekuję seksu przed wyjazdem, chyba, że kobieta tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Chodziło mi o to, że jak stawiasz sprawę jasno i masz kasę, to będziesz wybierał jedną z wielu chętnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wybiorę pierwszą która mi się spodoba. Nie zamierzam robić jakichś eliminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Młoda kobieto z Rzeszowa Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz na lukasz-dd@o2.pl. Możemy tam porozmawiać. Ja póki co uciekam. Może jeszcze tu wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata, 168 cm wzrostu, 61 kg. Podobno ładna :) Czy byłbyś zainteresowany czy waga trochę za duża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×