Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spunning for passion

czy rower stacjonarny wyszczupli uda i lydki

Polecane posty

Gość spunning for passion

Jak wyżej. Jestem gruszką i zastanawiam sie czy jazda okolo godziny na najniższym obciążeniu wysmukli te partie. Macie jakies doświadczenia? Spadlo wam z ud i lydek po jeździe na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazał bym ci moje nogi ;) sama byś oceniła bo w rurki się nie zmieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze jazda na niskim obciążeniu przez dlugi czas wyszczupla nogi a na dużym krótko i intensywnie umiesnia je, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Może ktos sie wypowie, jakie miał efekty pi kilku miesiącach takiej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ćwiczenia aerobowe wykonywane w odpowiednim zakresie tętna, przyczynią się do spalenia tkanki tłuszczowej. Można również w zasadzie przyjąć, że ćwiczenia na niskim obciążeniu dadzą nam ten sam efekt. Jeśli zwiększymy obciążenie, automatycznie zmusimy nasze mięśnie do wykonania większego wysiłku (mięśnie będą zwiększały swoją objętość). W razie jakichkolwiek pytań, również z zakresu doboru odpowiedniego sprzętu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam jeździć na rowerze stacjonarnym ok 60 min codziennie mam nadzieje ze pozbędę sie masywnych lydek i ud kolaże maja szczuple nogi wiec chyba codzienna dluga jazda raczej wysmukli a nie pogrubi nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×